NewsyCo się dzieje z Melanią Trump? Dlaczego tak nagle zniknęła? Długą ciszę przerwały doniesienia z CNN

Co się dzieje z Melanią Trump? Dlaczego tak nagle zniknęła? Długą ciszę przerwały doniesienia z CNN

Melania Trump
Melania Trump
Zuza Maciejewska
06.09.2021 13:40, aktualizacja: 06.09.2021 20:31

Melania Trump przez cztery lata była na świeczniku. Gdy jej mąż, Donald, wygrał wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych, pojawiała się u jego boku podczas służbowych spotkań. Z reguły zachwycała nienaganną prezencją i szykownymi stylizacjami, które pochodziły spod igły topowych projektantów.

Chociaż Trump nie jest już Pierwszą Damą USA, była bohaterką artykułów, które pojawiały się na łamach kolorowej prasy. Przez pewien czas sporo mówiło się na temat tego, że ona i Donald szykują się do rozstania. Podobno Melania jedynie udaje, że jest szczęśliwa:

Melania zachowuje się tak, jakby nie była naprawdę szczęśliwa, ale zaakceptowała to, czego wymaga się od niej, aby żyć tak, jak lubi. Uwielbia spa, czas na świeżym powietrzu i europejską atmosferę, którą tak wielu lubi w Mar-a-Lago. Można śmiało powiedzieć, że gra w tę grę dla osobistych korzyści.

Niektóre tygodniki poszły o krok dalej i przekazały, że rozwód jest jedynie kwestią czasu.

Melania Trump unika publicznych wystąpień. Dlaczego?

Chociaż Melania Trump przez długi czas regularnie brała udział w publicznych wydarzeniach, niedawno nieco odsunęła się w cień. Gdy wiele osób zastanawia się, co tak naprawdę się z nią dzieje, serwis CNN przychodzi z odpowiedzią na to pytanie. Dotarł do przyjaciół byłej Pierwszej Damy USA, którzy donoszą, że ukochana Donalda przestała angażować się w politykę, bo nie chcę znów być żoną prezydenta. To dla niej zamknięty rozdział:

Ponowne bycie pierwszą damą nie jest tym, czego chce Melania. Dla niej to był rozdział, który już zamknęła — komentuje osoba z otoczenia Trump.

Czym zajmuje się Melania Trump? Chociaż sama zainteresowana nie wypowiedziała się na ten temat, pewne jest, że od lutego działa jej biuro, które znajduje się w Palm Beach. To właśnie tam pracuje trzech pracowników, którzy wcześniej byli związani z Białym Domem. Co ciekawe, żona Donalda zawiesiła swoją aktywność w sieci. Mimo iż nadal ma konto m.in. na Twitterze, na próżno szukać tam nowych zdjęć.

Melania Trump - zdjęcie świąteczne
Melania Trump - zdjęcie świąteczne
Melania Trump ma sobowtóra?
Melania Trump ma sobowtóra?
Melania Trump i Donald przyłapani na wakacjach
Melania Trump i Donald przyłapani na wakacjach
Melania Trump w Białym Domu
Melania Trump w Białym Domu
Donald i Melania Trump opuszczają Biały Dom
Donald i Melania Trump opuszczają Biały Dom
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także