NewsyMeghan i Harry na wojnie z Netflixem! Wystosowali pismo, w którym domagają się absurdalnych rzeczy. Szybko pożałowali wspólnego projektu

Meghan i Harry na wojnie z Netflixem! Wystosowali pismo, w którym domagają się absurdalnych rzeczy. Szybko pożałowali wspólnego projektu

Meghan Harry Netflix
Meghan Harry Netflix
Krystyna Miśkiewicz

06.10.2022 14:40, aktual.: 06.10.2022 16:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Meghan Markle i książę Harry przez kilka lat wiernie wykonywali obowiązki względem monarchii. Małżonkowie z czasem jednak zbuntowali się i podjęli decyzję o tym, aby wyjechać z Wielkiej Brytanii. Minęło już ponad dwa lata od momentu, gdy mieszkają w Stanach Zjednoczonych. Osiedlili się w Santa Barbara, a na samym początku długo unikali mediów. Z czasem jednak zaczęli pojawiać się na ważnych wydarzeniach, a po roku od przeprowadzki udzieli wywiadu Oprah Winfrey, w którym obnażyli niemal wszystkie wewnętrzne konflikty w rodzie Windsorów.

Harry nie ukrywał, że nie ma od wielu miesięcy kontaktu z ojcem i bratem. Meghan natomiast opowiedziała o swoich nieporozumieniach z Kate. Księżna Sussexu przyznała, że przez to, co się działo, miała nawet myśli samobójcze. Młodszy syn króla i jego żona coraz śmielej opowiadali o tym, co działo się za zamkniętymi murami pałacu. Teraz z tego tytułu mają spory problem.

Meghan i Harry weszli w konflikt z Netflixem

Harry i jego żona postanowili przestać ukrywać to, jak wyglądało ich życie w monarchii. Przykrych słów nie szczędzili zwłaszcza pod adresem nowego króla Wielkiej Brytanii. Sussexowie sporo mieli opowiedzieć w serialu, który jakiś czas temu miał nakręcić Netflix. Okazuje się, że nie były to miłe rzeczy i nie oszczędzili tam ani Karola III i jego żony, ale też Williama i Kate. Wszystko działo się jeszcze przed śmiercią królowej Elżbiety II.

Teraz gdy status ojca Harry'ego w monarchii uległ zmianie, małżonkowie nerwowo pragną zablokować publikacje tych materiałów. O tym, że Sussexowie ingerują w praktycznie gotowy już materiał, pisze kilka zagranicznych tabloidów.

Chcą usunąć lub zbagatelizować wiele z tego, co powiedzieli o królu Karolu, królowej małżonce Camilli, księciu Williamie i jego żonie Kate, nowej księżniczce Walii – informuje The Post, nazywając żądania Meghan i Harry'ego "absurdalnymi".

Kolejny  portal zdradził natomiast, że Netflix otrzymał od nich szereg pism z prośbą o zwrot dostarczonych materiałów i prawdopodobnie ugnie się pod ich prośbami:

Wystąpili z prośbami o zwrot treści, które sami dostarczyli - do tego stopnia, że niektórzy pracownicy Netflix uważają, iż jeśli zostaną one spełnione, wówczas przesunie to projekt na czas nieokreślony – donosi Page Six.

Podobno małżonkowie stawiają sprawę na ostrzu noża, a ich dalsza współpraca z Netflixem stoi pod dużym znakiem zapytania.

Książę Harry i Meghan Markle – kondukt żałobny z trumną królowej Elżbiety II
Książę Harry i Meghan Markle – kondukt żałobny z trumną królowej Elżbiety II
Meghan i Harry oraz William i Kate znowu razem
Meghan i Harry oraz William i Kate znowu razem
Meghan Markle i książę Harry w siedzibie ONZ w Nowym Jorku
Meghan Markle i książę Harry w siedzibie ONZ w Nowym Jorku
Meghan Markle i książę Harry w Nowym Jorku
Meghan Markle i książę Harry w Nowym Jorku
Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey
Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także