NewsyAnna Lewandowska, Małgorzata Rozenek, Marina na trybunach Stadionu Narodowego. Tak wspierają naszych piłkarzy!

Anna Lewandowska, Małgorzata Rozenek, Marina na trybunach Stadionu Narodowego. Tak wspierają naszych piłkarzy!

Gwiazdy wspierają reprezentację
Gwiazdy wspierają reprezentację
Elwira Szczepańska

27.03.2023 21:20, aktual.: 27.03.2023 22:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Piłkarze reprezentacji Polski wybiegli na murawę Stadionu Narodowego. Mierzą się z Albanią w Warszawie, żeby zrehabilitować się po słabym występie w Pradze, gdzie w pierwszym meczu eliminacji Euro 2024 przegrali z Czechami 1:3.

Fernando Santos zapowiedział duże zmiany w składzie. Uważa, że szybko nasi mają szansę na poprawę wizerunku.

Okazja do rehabilitacji nadarza się bardzo szybko — w poniedziałek w meczu z Albanią — Musimy być cały czas skoncentrowani. Jeśli spełnimy ten warunek, to mamy taką jakość gry, że powinniśmy sobie poradzić — powiedział Santos.

Trener Santos chce przede wszystkim dokonać rewolucji w obronie, ale jak zawsze filarem jest Robert Lewandowski. Razem z nim pojawili się na boisku Wojciech Szczęsny w bramce, dalej Jan Bednarek, Bartosz Salamon, Jakub Kiwior - Przemysław Frankowski, Karol Linetty, Piotr Zieliński, Nicola Zalewski - Jakub Kamiński, Karol Świderski.

Mecz Polska Albania. Kto pojawił się na trybunach?

Mecz na Stadionie Narodowym przyciągnął na trybuny gwiazdy. Nie tylko Anna Lewandowska, która dzisiaj przyleciała z Hiszpanii, żeby kibicować Robertowi, pochwaliła się zdjęciami.

Również na Instagramie Mariny jest relacja, na której widać, jak razem z Patrizią Kazdami wspiera naszych, a zwłaszcza broniącego naszej siatki Wojciecha Szczęsnego.

Na stadionie nie mogło zabraknąć także Radka Majdana, a co za tym idzie i Małgorzaty Rozenek, której towarzyszy Omenaa Mensah, a którą prywatnie się przyjaźni.

Jak pójdzie naszym? O tym przegnamy się już wkrótce, ale wsparcie mają zacne.

Grzegorz Lato krytykuje Roberta Lewandowskiego po meczu z Czechami

Po meczu z Czechami ukazał się wywiad z Grzegorzem Lato. Od legendarnego piłkarza oberwało się Robertowi Lewandowskiemu.

A on grał w Pradze? Dobra, nie ma sobie co robić żartów ze stypy… Mówiąc poważnie, to jestem zawiedziony Robertem. Jako kapitan powinien krzyczeć, pobudzić kolegów do gry. Nie rozumiem, dlaczego nie biegał. Nie rozciągał obrony. Skoro nie dostawał podań, bo nikt nie umiał mu dograć piłki, to zamiast czekać nie wiadomo na co, powinien sam szarpać, przepychać się, walczyć. Tak doświadczony piłkarz jak Robert musi wiedzieć, że skoro nie ma szans, by dostać zagranie, które wykończy, to sam musi dać drużynie impuls do walki – weteran futbolu podsumował jego grę podczas meczu z Czechami.

Czy dzisiaj się zrehabilitują? W momencie publikacji artykułu Karol Świderski ucieszył kibiców, strzelając pierwszą bramkę dla Polski.

  • Marina na meczu Polska - Albania
  • Marina, Patricia Kazadi na meczu Polska - Albania
  • Anna Lewandowska na meczu Polska - Albania
  • Anna Lewandowska na meczu Polska - Albania
  • Anna Lewandowska na meczu Polska - Albania
  • Małgorzata Rozenek na meczu Polska - Albania
  • Małgorzata Rozenek, Omenaa Mensah na meczu Polska - Albania
  • Małgorzata Rozenek na meczu Polska - Albania
[1/8] Marina na meczu Polska - Albania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także