NewsyMatka Shakiry trafiła do szpitala. Hiszpańska telewizja przekazała smutne wieści. "Zabrana w trybie pilnym"

Matka Shakiry trafiła do szpitala. Hiszpańska telewizja przekazała smutne wieści. "Zabrana w trybie pilnym"

Shakira
Shakira
Krystyna Miśkiewicz
28.03.2023 13:00, aktualizacja: 28.03.2023 19:49

Shakira to wokalistka, której fanom nie trzeba przedstawiać. Na swoim koncie ma wiele muzycznych sukcesów. To ona utorowała drogę do sławy innym latynoskim artystom i sprawiła, że gorące rytmy stały się bardziej popularne.

Szybko zyskała fanów na całym świecie. Wszystko po tym, jak wydała pierwszą anglojęzyczną płytę. Teraz nie może narzekać na sławę, a jej piosenki nuci się w różnych zakątkach globu. 12 lat temu udało jej się też odnaleźć miłość. Na planie teledysku Waka Waka poznała Gerarda Pique.

Z hiszpańskim piłkarzem połączyło ją bardzo gorące uczucie. Nigdy nie zdecydowali się sformalizować związku, ale założyli rodzinę. Doczekali się dwóch synów: Milana i Sashy. Chociaż uchodzili za jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie, to niestety ich miłość nie przetrwała próby czasu.

Sportowiec odszedł od wokalistki zaczął układać sobie życie z młodszą od niej o 20 lat studentką. Chociaż na początku ukrywał swój związek to po czasie wrzucił do sieci pierwsze zdjęcie z Clarą.

Matka Shakiry trafiła do szpitala. Co się dzieje?

Shakira w ostatnim czasie musi mierzyć się z wieloma problemami. Wraz z rozstaniem pojawiły się doniesienia o tym, że jej ojciec jest w złym stanie i trafił do szpitala.

Nauczyłeś nas wstawać po każdym upadku i tym razem wiemy, że zrobisz to ponownie. Kochamy cię - pisała wtedy Shakira o swoim 91-letnim ojcu.

Teraz to mieszkająca w Barcelonie mama wokalistki była hospitalizowana. Jak donosi telewizja Telemundo, Nidia Ripoll musiała być hospitalizowana ze względu na zakrzepicę żył i pogarszający się stan. W szpitalu spędziła kilka dni, a trafiła tam podobno w "trybie pilnym".

Jak na razie wokalistka nie odpowiedziała na pojawiające się w zagranicznej prasie artykuły i doniesienia hiszpańskiej telewizji.

Kim są rodzice Shakiry?

Pochodząca z Kolumbii Shakira jest córką urodzonego w USA William Mebaraka Chadida. Mężczyzna jako mały chłopiec przeniósł się z rodziną do Barranquilli. Jest pochodzenia libańskiego. Jej matką jest Nidia Ripolli urodzona w Barranquilli, jest pochodzenia katalońsko-włoskiego.

Shakira
Shakira
Shakira upokorzona przez matkę Gerarda Pique
Shakira upokorzona przez matkę Gerarda Pique
Shakira u Jimmy'ego Fallona
Shakira u Jimmy'ego Fallona
Rodzice Shakiry
Rodzice Shakiry
Shakira płacze w miejscu publicznym (fot. East News)
Pictured: Shakira
Ref: SPL5529279 100323 EXCLUSIVE
Picture by: Felipe Ramales / SplashNews.com

Splash News and Pictures
USA: +1 310-525-5808
London: +44 (0)20 8126 1009
Berlin: +49 175 3764 166
photodesk@splashnews.com

World Rights
Shakira płacze w miejscu publicznym (fot. East News) Pictured: Shakira Ref: SPL5529279 100323 EXCLUSIVE Picture by: Felipe Ramales / SplashNews.com Splash News and Pictures USA: +1 310-525-5808 London: +44 (0)20 8126 1009 Berlin: +49 175 3764 166 photodesk@splashnews.com World Rights
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także