Mateusz Maga i Kajetan Góra idealnie czują się za oceanem, a ich grono znajomych stale się powiększa. Jak się okazuje mogą liczyć na, mieszkającą tam na stałe, Alicję Bachledę -Curuś, a także na jedną z żon Hollywood- Helenę Król Kolodziey.
O osobistych odczuciach po premierze filmu opowiedziała Patrycja Toczyńska, reżyserka filmu:
Jesteśmy zaskoczeni, ponieważ film został przyjęty bardzo dobrze. Nawet znana krytyk filmowa, pani Robin Menken, która słynie z tego, że raczej niezbyt chętnie przyznaje pozytywne za filmy, tutaj była zachwycona naszą produkcją i podeszła tutaj do nas i powiedziała, że bardzo dobra robota. (...) Nie spodziewaliśmy się aż takiego zainteresowania. (...) Kajetan i Mateusz wzbudzili bardzo duże zainteresowanie.
Kajetan Góra dodał, że wszystko co znalazło się w materiale filmowym, opowiada w 100% o ich życiu:
Przedstawiliśmy w dokumencie to, jakie rodzaje hejterstwa nas w życiu spotkały. Nie po to, żeby się skarżyć, tylko pokazać jak mocno nas to utwierdziło w przekonaniu, że to co robimy jest właśnie właściwe. To nas wzmocniło.
Z kolei Mateusz Maga docenił sympatię mieszkańców Los Angeles:
W Stanach Zjednoczonych jednak widać taką różnicę mentalności. Na przyjęciach zarówno takich prywatnych, jak i biznesowych, widać, że jesteśmy odbierani bardzo pozytywnie. Ludzie się uśmiechają, darzą wielkim szacunkiem to, jak wyglądamy.
Jesteście ciekawi tego projektu? Polecamy pełny materiał, który pojawił się w Dzień Dobry TVN.