NewsySylwestrowy filmik z Idą Nowakowską, a pod nim pełne żalu komentarze. Internauci nie kryją rozczarowania. TVP powinna coś z tym zrobić!

Sylwestrowy filmik z Idą Nowakowską, a pod nim pełne żalu komentarze. Internauci nie kryją rozczarowania. TVP powinna coś z tym zrobić!

Ida Nowakowska
Ida Nowakowska

16.12.2022 13:20, aktual.: 16.12.2022 16:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Telewizja Polska szykuje się do Sylwestra Marzeń z Dwójką. W tym roku w stolicy polskich gór nie zabraknie największych gwiazd. Wśród nich zobaczymy: Zenka Martyniuka, Edytę Górniak, Viki Gabor, Marinę, Sławomira i Kajrę, Maję Hyży. Wczoraj na profilu TVP na Instagramie pojawił się zwiastun imprezy z udziałem Idy Nowakowskiej Olka Sikory.

Dość nieoczekiwanie pojawiła się w nim masa pełnych żali komentarzy.

Ida Nowakowska zapowiedziała sylwestra. Masa komentarzy

Część widzów Telewizji Publicznej nie była zainteresowana koncertem, a zupełnie czymś innym. W sekcji komentarzy pisali o tym, że z repertuaru Netfliksa zniknął serial Ranczo, domagając się przywrócenia serialu do oferty.

 • Witam. Dlaczego nie chcecie przedłużyć umowy z Netflixem aby mój ulubiony serial Ranczo był na nim dostępny?
 • Ranczo musi zostać na netflixie – to tylko niektóre wpisy.

Jak się okazuje, produkcję wycofano z platformy streamingowej 15 grudnia. Wszystko przez wygaśnięcie umowy licencyjnej Netfliksa i TVP. Wraz z Ranczem z repertuaru serwisu zniknęły Dziewczyny ze Lwowa. To spora strata dla fanów polskich produkcji. Mamy jednak dla nich pewne pocieszenie: oba seriale wciąż można oglądać w TVP VOD.

Myślicie, że telewizja wsłucha się w głosy widzów i zrobi coś, by serial wrócił na Netfliksa?

O czym jest serial Ranczo?

Ranczo to jeden z najpopularniejszych seriali komediowych. W latach 2006-2016 nagrano 10 sezonów. Główną bohaterką formatu była Amerykanka Lucy (IlonaOstrowska), która przeprowadziła się do Wilkowyj, gdzie odziedziczyła dworek. Szybko weszła w interakcje z innymi mieszkańcami wsi, wśród których byli między innymi: Kusy (Paweł Królikowski), Arkadiusz Czerepach (Artur Barciś), wójt i proboszcz (Cezary Żak w podwójnej roli), Hadziuk (Bogdan Kalus), Solejukowa (Katarzyna Żak).

Od czasu do czasu w sieci pojawiają się informacje o kontynuacji Rancza. Niestety wszystko wskazuje na to, że raczej się jej nie doczekamy.

Uważam, że serial Ranczo nie powinien być kontynuowany. Producent zna moje zdanie. Dlaczego? Dlatego, że ten kraj jest w zupełnie innym momencie w tej chwili. Nie wyobrażam sobie, o czym dziś miałoby być Ranczo – mówił jakiś czas temu Cezary Żak.

Więcej na ten temat dowiecie się tutaj.

 • Ida Nowakowska i Olek Sikora
 • Franciszek Pieczka nie żyje
 • Paweł Królikowski z Iloną Ostrowską na planie serialu Ranczo
 • Katarzyna Żak promuje serial Ranczo
 • Ranczo
 • Grażyna Zielińska i Paweł Królikowski w serialu Ranczo
 • Ida Nowakowska i Olek Sikora
 • Paweł Królikowski z Iloną Ostrowską na planie serialu Ranczo
 • Marta Chodorowska i Cezary Żak
 • Ranczo
[1/10] Ida Nowakowska i Olek Sikora
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także