Radość z awansu polskiej kadry do 1/8 finału Mistrzostw Europy znacznie wykraczała poza granice naszego kraju. Udowodniła to Martyna Wojciechowska. Podróżniczka wrzuciła na swojego Facebooka zdjęcie, na którym widać, jak kibicuje zawodnikom Adama Nawałki. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że zdjęcie zostało zrobione na wyspie Siberut w Indonezji! Tak, to właśnie tam przebywa teraz podróżniczka! Jak widać zakorzenia ona pasję do polskiego sportu nawet tak daleko.
Postem zachwycili się Internauci! Od razu posypała się lawina komentarzy.
To nie był odosobniony przypadek zachwytu.
I my popadamy w zachwyt nad tym zdjęciem! :)