NewsyMarta Manowska zaskoczyła partnera wyznaniem miłości. Zrobiła mu romantyczną niespodziankę

Marta Manowska zaskoczyła partnera wyznaniem miłości. Zrobiła mu romantyczną niespodziankę

Marta Manowska
Marta Manowska
Elwira Szczepańska

27.12.2020 18:00, aktual.: 28.12.2020 01:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marta Manowska jest sztandarową gwiazdą TVP. Prowadzi tam takie hitowe programy jak Rolnik szuka żony czy Sanatorium miłości. Jest też szczęśliwie zakochana, o czym ostatnio rozpisują się tabloidy. Gwiazda promienieje, a jej niedawne zdjęcie na Instagramie, to jawne publiczne wyznanie uczucia. Partner z pewnością doceni jej romantyczny gest.

Marta Manowska publicznie wyznaje miłość

Już wiosną kolorową prasę i portale obiegły wieści, że Marta Manowska jest zakochana. Poznała Adama, który podobno odpowiadał za dźwięk w Sanatorium miłości. Zakochała się z wzajemnością. Sama tych rewelacji nie chciała potwierdzić, ale nie ukrywała, że jest szczęśliwa:

Myślę, że to ten jedyny. Czy jest to osoba z branży… zostawię to dla siebie. I tak mówię więcej niż do tej pory mówiłam. Myślę, że ja po prostu jestem osobą, która się wywodzi na całe życie. Ja mam takie poczucie, że jak miłość, to na całe życie. Jak miłość to przyjaźń. Jak miłość, to taka osoba, która żyje podobnym życiem i zrozumie to, że jesteśmy cały czas w trasie i bierzemy dzieciaki pod pachę i wsiadamy do kampera i jedziemy przed siebie. Ta miłość sama mnie znalazła.

Szczęście przejawia się także w promiennym wyglądzie gwiazdy TVP. Manowska zachwyca na zdjęciach, które pojawiają się w jej social mediach. Na święta Marta wyjechała w góry. Na jednym z ujęć, które opublikowała na Instagramie, napisała: Wreszcie na właściwym miejscu. Widać, że jest zrelaksowana i szczęśliwa. W niedzielę z kolei odważyła się na publiczne wyznanie miłości. Partner z pewnością doceni taką romantyczną niespodziankę.

Na fotografii widzimy napisane na oszronionej szybie samochodu słowo Kocham i namalowane serce.

Obserwujący Marty z entuzjazmem zareagowali na post. W komentarzach zaroiło się od wirtualnych serduszek. Internauci przytaczają także swoje historie miłosne z podobnym wyznaniem w tle. Wydaje się, że uczucie między Martą i jej partnerem kwitnie.

Marta Manowska - wyznanie miłości
Marta Manowska - wyznanie miłości
Marta Manowska - drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia 2020
Marta Manowska - drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia 2020
Marta Manowska – Mikołajki 2020
Marta Manowska – Mikołajki 2020
Marta Manowska
Marta Manowska
Marta Manowska
Marta Manowska
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także