NewsyMarta Manowska szykuje się do ślubu. Na liście gości nie brakuje gwiazd. Tabloid ustalił szczegóły

Marta Manowska szykuje się do ślubu. Na liście gości nie brakuje gwiazd. Tabloid ustalił szczegóły

Marta Manowska
Marta Manowska
Zuza Maciejewska

14.10.2021 09:40, aktual.: 14.10.2021 10:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marta Manowska od kilku lat utrzymuje się na fali popularności. Tę zdobyła jako prowadząca program emitowany na antenie TVP Rolnik szuka żony. Tak dobrze poradziła sobie z powierzonym przez produkcję zadaniem, że nie tylko pojawia się w kolejnych edycjach, ale także została gospodynią The Voice Senior oraz Sanatorium miłości. 

Manowska doczekała się wielu sympatyków, którzy śledzą zarówno jej karierę, jak i życie prywatne. Ze szczególną uwagą obserwowali metamorfozę, jaką przeszła. Gwiazda TVP postanowiła zadbać o swoją sylwetkę. Zmieniła nawyki żywieniowe i zaczęła ćwiczyć:

Przez ostatnie 90 dni ćwiczyłam 6 dni w tygodniu z jednym dniem przerwy. Okazało się, ze można. Można po 12h na planie, można gdy jest sie w podróży, można na wakacjach, można gdy cała ekipa w hotelu już śpi. Wyzwanie 90/90 zrobione. Od jutra przechodzę na inny system. Zobaczymy jak sie sprawdzi. Sama sobie zaprojektowała na bazie Ewy treningów. Dzięki wyzwaniu znam już wszystkie i mam przeczucie, co na mnie podziała. Dziękuje @chodakowskaewa.

Zmianę wizerunku dopełniła nowa fryzura, którą pochwaliła się na Instagramie. Marta Manowska w odświeżonym kolorze włosów wygląda doskonale.

Marta Manowska z Adamem wybiorą się na ślub

Sporym zainteresowaniem tabloidów cieszy się związek Marty Manowskiej i Adama, którego poznała w pracy. Chociaż na ten temat kolorowa prasa serwowała wiele sprzecznych informacji i nawet pojawiały się głosy, że ta relacja należy do przeszłości, najnowsza wieść niesie, że partnerzy nadal są w sobie bardzo zakochani.

Informator Na żywo zdradza, że razem pracują na planie nowej części Sanatorium miłości. Mimo iż próbują ukryć to, co ich łączy, osoby zaangażowane w produkcje wiedzą, że coś jest między nimi:

Ukrywają się, nie ma publicznych pocałunków ani trzymania się za rękę, ale wszyscy wiedzą, że po pracy tych dwoje spędza czas razem, z dala od wścibskich oczu - donosi informator tygodnika.

Tygodnik podaje też, że Marta i jej partner szykują się do ślubu. Będą gośćmi na uroczystości, której panem młody będzie 42-letni Zbyszek Klawikowski, którego Manowska poznała podczas pierwszej edycji Rolnik szuka żony: 

Bardzo się ucieszyła, a ponieważ ma do niego wielki sentyment, zapowiedziała, że pojawi się na uroczystości.

Na żywo dodaje, że mężczyzna wysłał gwieździe TVP zaproszenie dla dwóch osób. Wiadomo więc, że na liście weselników nie zabraknie gwiazd.

Marta Manowska na plaży
Marta Manowska na plaży
Marta Manowska na plaży
Marta Manowska na plaży
Marta Manowska pokazała partnera?
Marta Manowska pokazała partnera?
Marta Manowska w nowym kolorze włosów
Marta Manowska w nowym kolorze włosów
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także