Marta Manowska zmieniła się w seksbombę! Najpierw schudła, a teraz zmieniła fryzurę. Kolor? Jaśniutki blond

Marta Manowska

Marta Manowska

Marta Manowska wybrała się do fryzjera, o czym poinformowała na Instagramie. Zmieniła kolor włosów i pochwaliła się efektem metamorfozy. Jest efekt wow!

Marta Manowska jest jedną z głównych gwiazd Telewizji Polskiej. Sympatię widzów przyniósł jej Rolnik szuka żony, którego jest prowadzącą. Tak dobrze poradziła sobie z powierzonym zadaniem, że zlecono jej prowadzenie kolejnych programów: Sanatorium miłości oraz The Voice Senior.

Manowska nie tylko regularnie pojawia się przed kamerami, ale także ma konto na Instagramie, gdzie dzieli się nowinkami z życia prywatnego. Zdradziła, że postanowiła zadbać o swoją sylwetkę. Zmieniła nawyki żywieniowe i zaczęła intensywnie ćwiczyć niezależnie od okoliczności:

Przez ostatnie 90 dni ćwiczyłam 6 dni w tygodniu z jednym dniem przerwy. Okazało się, ze można. Można po 12h na planie, można gdy jest sie w podróży, można na wakacjach, można gdy cała ekipa w hotelu już śpi. Wyzwanie 90/90 zrobione. Od jutra przechodzę na inny system. Zobaczymy jak sie sprawdzi. Sama sobie zaprojektowała na bazie Ewy treningów. Dzięki wyzwaniu znam już wszystkie i mam przeczucie, co na mnie podziała. Dziękuje @chodakowskaewa.

Niedawno gwiazda pojawiła się na prezentacji jesiennej ramówki stacji TVP. Sięgnęła po stylizację, która podkreślała jej opaleniznę, a także eksponowała brzuch. Chociaż przemiana Marty trwa od niedawna, jej efekty już odbierają mowę.

Marta Manowska zmieniła kolor włosów. Jak wygląda?

Nowa sylwetka to początek zmian w życiu Manowskiej. Gwiazda TVP postanowiła też odświeżyć swoją fryzurę. Dlatego w sobotę wybrała się do fryzjera, czym pochwaliła się na Instastory. Jak wynika ze zdjęć, które opublikowała, wybrała nowy kolor, nieco jaśniejszy odcień blondu.

Marta Manowska, zanim opuściła salon, pofalowała włosy. Fryzura świetnie współgrała z jej stylizacją. Gwiazda TVP w sobotę postawiła na czerń. Ubrała się w sukienkę w tym kolorze, która ma długie rękawy, a także sięga przed kolano. Połączyła ją z kryjącymi rajstopami.

Trzeba przyznać, że w takim wydaniu prezentuje się świetnie. Zdjęcia w galerii.


Marta Manowska w nowym kolorze włosów

Marta Manowska w nowym kolorze włosów

Marta Manowska w nowym kolorze włosów

Marta Manowska w nowym kolorze włosów

Marta Manowska - Jesienna ramówka TVP 2021

Marta Manowska - Jesienna ramówka TVP 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×