Jastrząb TVMarina Łuczenko i Wojciech Szczęsny to para jak z bajki. Zobaczcie tylko ich wspólny, przepełniony miłością i erotyzmem filmik

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny to para jak z bajki. Zobaczcie tylko ich wspólny, przepełniony miłością i erotyzmem filmik

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny
Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny
Ewelina Buchnajzer

05.01.2016 19:11, aktual.: 05.01.2016 22:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Temu związkowi nikt początkowo nie dawał żadnych szans. Wszyscy myśleli, że będzie to tylko krótki romans. Tymczasem Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny są parą od ponad dwóch lat, a na dodatek kilka miesięcy temu piłkarz poprosił gwiazdę rękę. Para nie szczędzi sobie publicznych czułości i chętnie pokazuje na Istagramie jak wygląda ich prywatne życie.

Ostatnio postanowili wybrać się do Tajlandii, gdzie spędzili święta Bożego Narodzenia i Sylwestra. Za sam hotel zapłacili majątek.

Para w tym azjatyckim zakątku bawiła się bajecznie, a dowodem na to może być filmik, który udostępniła dziś Marina. Widzimy na nim kilka zmontowanych, bardzo romantycznych scen z gwiazdą i Wojtkiem w rolach głównych. Zakochani całują się, przytulają i dotykają. Oprócz wideo widzimy także poruszający opis:

Dziękuję za kolejny wspaniały rok #miłośćmojegożycia

Ah...jaka piękna (dosłownie) miłość...

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także