Marina będzie musiała zamieszkać w Arabii Saudyjskiej? Transfer Szczęsnego niemal przesądzony

Marina i Wojciech Szczęsny przeniosą się do Arabii?
Marina i Wojciech Szczęsny przeniosą się do Arabii?
Źródło zdjęć: © fot. Instagram

25.06.2024 11:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już niebawem Wojciech Szczęsny może zamienić Juventus na Al-Nassr. Sensacyjny transfer jest już na ostatniej prostej. Oznacza to, że za kilka miesięcy polski bramkarz wraz z Mariną, Liamem i kolejnym członkiem rodziny najprawdopodobniej zamieszkają w Arabii Saudyjskiej.

Wojciech Szczęsny powoli zbliża się do piłkarskiej emerytury. Zapowiedział, że po nieudanym Euro 2024 zakończy reprezentacyjną karierę i za kilka sezonów również tę klubową. Teraz jednak planuje "dorobić" na ostatnich latach gry w piłkę, a to z pewnością zagwarantuje mu transfer do Arabii Saudyjskiej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Marina urodzi w Arabii Saudyjskiej? Przenosiny do tego kraju na ostatniej prostej

Już niebawem na świecie pojawi się drugie dziecko Mariny i Wojtka Szczęsnego. Może się zdarzyć tak, że kolejny potomek pary przyjdzie na świat już w Arabii Saudyjskiej, bowiem tuż po Euro 2024 i krótkich wakacjach, polski bramkarz będzie musiał udać się na okres przygotowawczy. Oczywiście zakładając, że podpisze umowę z Al-Nassr.

Przenosiny dla Mariny z pewnością nie będą najłatwiejsze. Artystka wyjawiła w niedawnym wywiadzie z "Vivą", że ma urodzić w ciągu miesiąca. Dlatego możliwe jest nawet to, że wokalistka zostanie w Polsce, by urodzić, a Szczęsny podpisze umowę dopiero po narodzinach ich kolejnego dziecka.

Bajeczny kontrakt Wojciecha Szczęsnego w Arabii. Zarobi krocie

Jak podają serwisy sportowe, Wojciech Szczęsny w Al-Nassr może zarobić ogromne pieniądze. Oczywiście, obecnie także nie może narzekać na roczne wynagrodzenie, które sięga 6 milionów euro. Dwuletni kontrakt w Arabii będzie jednak ponad 3 razy wyższy i za sezon ma otrzymywać 19 mln euro rocznie, co po wypełnieniu umowy daje 38 mln euro, a więc ponad 160 milionów złotych w dwa lata! Z pewnością też para otrzyma wręcz królewskie warunki do życia w tym kraju, więc wydaje się, że "przetrwają" ten czas.

  • Wojciech Szczęsny i Marina na wakacjach w Dubaju
  • Transfer Wojciecha Szczęsnego an ostatniej prostej
  • Transfer Wojciecha Szczęsnego an ostatniej prostej
  • Marina przeniesie się ze Szczęsnym do Arabii Saudyjskiej?
  • Marina przeniesie się ze Szczęsnym do Arabii Saudyjskiej?
[1/5] Wojciech Szczęsny i Marina na wakacjach w DubajuŹródło zdjęć: © fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także