Wokalistka ma kontakt z wieloma innymi polskimi i zagranicznymi artystami. Jednym z nich jest Michał Szpak. Kilka tygodni temu koledzy z branży zamieścili nietypowy materiał, na którym pokazali, jak wspólnie podróżują pociągiem.
Jeszcze wcześniej artyści pracowali na planie programu The Voice. Fakt spekulował nawet wtedy o tym, że młodzi jurorzy pozostają w konflikcie.
Szpak po zapoznaniu się z tym tekstem, żartobliwie zwrócił się do koleżanki za pośrednictwem social mediów, pytając:
I dostał równie humorystyczną odpowiedź:
Reporterka Jastrząb Post zapytała Margaret o jej relacje z Michałem.
Margaret o relacjach z Michałem Szpakiem. Jak wyglądają?
Nasza rozmówczyni zdradziła, że dobrze się dogadują i utrzymują ze sobą kontakt.
Margaret przyznała, że wspiera Michała w jego nowej drodze muzycznej, przy okazji pieszczotliwie nazywając go mianem "Miśka":
Jesteście fanami Michała?