ExclusiveMargaret po raz pierwszy tak szczerze o relacji z Michałem Szpakiem. To, jak go nazwała, wprawiło nas w zakłopotanie! [WIDEO]

Margaret po raz pierwszy tak szczerze o relacji z Michałem Szpakiem. To, jak go nazwała, wprawiło nas w zakłopotanie! [WIDEO]

Margaret, Michał Szpak
Margaret, Michał Szpak
18.09.2022 08:00

Margaret zadebiutowała w show-biznesie jeszcze jako nastolatka. Dobrych kilka lat temu słuchacze w całym kraju nucili jej przebój pt. Thank you very much. Od tego czasu jej kariera nabrała zawrotnego tempa. 31-latka ma w swoim dorobku kilka dobrze przyjętych albumów studyjnych i setki koncertów, które przyciągnęły tysiące fanów.

Wokalistka ma kontakt z wieloma innymi polskimi i zagranicznymi artystami. Jednym z nich jest Michał Szpak. Kilka tygodni temu koledzy z branży zamieścili nietypowy materiał, na którym pokazali, jak wspólnie podróżują pociągiem.

Jeszcze wcześniej artyści pracowali na planie programu The Voice. Fakt spekulował nawet wtedy o tym, że młodzi jurorzy pozostają w konflikcie.

Odmłodzono skład jury i Michał poczuł się dużo pewniej. Ciągle wchodzi jej w słowo, komentuje. Margaret bardzo to drażni – informował tabloid.

Szpak po zapoznaniu się z tym tekstem, żartobliwie zwrócił się do koleżanki za pośrednictwem social mediów, pytając:

Ej Pisiolka powiedz mi, co to ma znaczyć? Powiedz mi? (…) Czy to prawda, że ja cię przytłaczałem w 10 edycji Voice podczas nagrańTak? Powiedz prawdę!

I dostał równie humorystyczną odpowiedź:

No Michał Szpak ja Ci teraz powiem prawdę. Powiem Ci całą prawdę. Faktycznie troszkę mnie przytłaczałeś, ponieważ to nie jest miłe, kiedy Ty Michał Szpak mężczyzna, ma fajniejsze włosy ode mnie. Taka jest prawda ode mnie moi drodzy – zaczęła Margaret. I dodała: –Ej guys, luźne gacie. W sieci mnóstwo przeinaczeń. Michał kolorowym jest ptakiem. Pozdro dla Szpaka, tyle w temacie.

Reporterka Jastrząb Post zapytała Margaret o jej relacje z Michałem.

Margaret o relacjach z Michałem Szpakiem. Jak wyglądają?

Nasza rozmówczyni zdradziła, że dobrze się dogadują i utrzymują ze sobą kontakt.

Dobrze wyglądają. Nie rozmawialiśmy ze sobą kilka tygodniy, w sumie od ostatniego wyjazdu, tak realnie. Ale utrzymujemy ze sobą kontakt.

Margaret przyznała, że wspiera Michała w jego nowej drodze muzycznej, przy okazji pieszczotliwie nazywając go mianem "Miśka":

Misiek teraz bardzo fajnie się rozwija muzycznie, próbuje nowych kroków i ja go w tym na maksa wspieram.

Jesteście fanami Michała?

  • Michał Szpak. Gwiazdy na Top of the Top Sopot Festival 2022
  • Margaret
  • Michał Szpak - Earth Festival. Gwiazdy dla czystej Polski
  • Margaret
  • Margaret. Top of the Top Sopot Festival 2022
  • Michał Szpak. Gwiazdy na Top of the Top Sopot Festival 2022
  • Margaret
[1/7] Michał Szpak. Gwiazdy na Top of the Top Sopot Festival 2022
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także