Michał Szpak i Margaret komentują swój konflikt na planie „The Voice”! Już wiemy, o co poszło!

Margaret i Michał Szpak

Michał Szpak i Margaret są jurorami nadchodzącej edycji programu The Voice of Poland. Artyści odnieśli się do krążących plotek, jednocześnie zdradzając powód konfliktu. Zobacz, jak skomentowali całą sytuację. 

Michał Szpak podobno pokłócił się z Margaret. Jak informował jakiś czas temu Fakt między młodymi muzykami, którzy zostali jurorami nowej edycji The Voice, miała panować napięta atmosfera. Wszystko przez fakt, że rzekomo Szpak ciągle wchodzi w słowo koleżance z pracy:

Odmłodzono skład jury i Michał poczuł się dużo pewniej. Ciągle wchodzi jej w słowo, komentuje. Margaret bardzo to drażni – informował tabloid.

Michał Szpak i Margaret mają konflikt? 

Czy aby na pewno? Całą sytuację postanowił zbadać sam zainteresowany, który publicznie postanowił wyjaśnić wszelkie rzekome żale, o których donosił tabloid. Właśnie dlatego na Instastory zadał pytanie zaadresowane do Margaret:

Ej Pisiolka powiedz mi, co to ma znaczyć? Powiedz mi? (…) Czy to prawda, że ja Cię przytłaczałem w 10 edycji Voice podczas nagrań? Tak? Powiedz prawdę!

Margaret zareagowała niemal błyskawicznie, odpowiadając na pytanie artysty. Z pełną powagą przyznała, że faktycznie ma żal do Michała. Powodem nie było jednak wtrącanie się w jej słowa, a włosy, które zdaniem Margaret, Szpak ma od niej fajniejsze:

No Michał Szpak ja Ci teraz powiem prawdę. Powiem Ci całą prawdę. Faktycznie troszkę mnie przytłaczałeś, ponieważ to nie jest miłe, kiedy Ty Michał Szpak mężczyzna, ma fajniejsze włosy ode mnie. Taka jest prawda ode mnie moi drodzy.

Wygląda na to, że między muzykami nie ma żadnego konfliktu, ani nieprzyjemności. Doniesienia kolorowej prasy skomentowali przecież z odpowiednim dystansem i przymrużeniem oka. Powaga, którą próbowali udawać w sieci, była tego najlepszym dowodem. Tak jak wpis piosenkarki, która umieściła w sieci:

Ej guys, luźne gacie. W sieci mnóstwo przeinaczeń. Michał kolorowym jest ptakiem. Pozdro dla Szpaka, tyle w temacie.

Dodajmy, że muzycy od dawna się ze sobą kolegują. Dowodem może być wyznanie Margaret, która przyznała, że wraz z Michałem życzą sobie wszystkiego dobrego, a rywalizacja między nią, a Szpakiem jest sztucznie wykreowana przez media, nie przez samych artystów.

Zobacz: Michał Szpak zaszalał u fryzjera! Jego nowy kolor włosów zachwycił fanów: „Prze, prześlicznie”

Zobacz: Michał Szpak w centrum afery! Oskarżono go o zdewastował garderoby po koncercie! Oto, co po sobie zostawił

Zobacz: Michał Szpak przed koncertem gwiazdorzy niczym Beyoncé! Jak poznacie jego nawyki, złapiecie się za głowę! [WIDEO]


Michał Szpak czy ma konflitk z Margaret?

Michał Szpak czy ma konflitk z Margaret?

Michał Szpak czy ma konflitk z Margaret?

Michał Szpak czy ma konflitk z Margaret?

margaret

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×