NewsyMargaret i Kacezet słono zapłacili za swój szamański ślub. Wiemy, ile kosztował i dlaczego tak drogo

Margaret i Kacezet słono zapłacili za swój szamański ślub. Wiemy, ile kosztował i dlaczego tak drogo

Margaret i Kacezet ślub
Margaret i Kacezet ślub
Elwira Szczepańska

29.01.2020 16:40, aktual.: 29.01.2020 16:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Margaret wzięła ślub z KaCeZetem w zupełnej tajemnicy przed mediami, podczas urlopu w Peru. Ceremonię poprowadził szaman. Gwiazda, która w grudniu ogłosiła, że robi przerwę od występów publicznych, wyszła za mąż w zupełnie sensacyjnych okolicznościach. Piosenkarka poślubiła swojego wieloletniego partnera, z którym zaręczyła się tuż przed minionymi wakacjami.

Ślub Margaret i KaCeZeta. Ile kosztuje taki wyjazd?

Informację o zadziwiającym ślubie Margaret i KaCeZeta, przekazała organizacja Psychonauta Fundation. Podczas ceremonii nowożeńcy zostali pobłogosławieni przez szamanów, a także wzięli udział w specjalnych obrzędach. Piosenkarka i jej narzeczony postanowili ślubować sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską w peruwiańskiej dżungli, oryginalnie, podczas pogańskiej uroczystości.

Zdjęcia pojawiły się na fanpage'u Psychonauta Foundation, a kolejnymi pochwalił się mąż Małgosi. Suknia ślubna Margaret okazała się być wielkim hitem. Żadna gwiazda nie nosiła do tej pory takiej kreacji.

Na facebookowym profilu organizatorów takich oczyszczających wyjazdów, jest opis ich działalności.

Mają to być wyprawy w głąb świadomości, oparte na naturalnej medycynie. W pakiecie są rdzenne techniki uzdrawiania. Z zamieszczonej w sieci oferty wynika jasno, co w Peru robią Margaret i KaCeZet.

Mają do dyspozycji różnego rodzaju atrakcje: oczyszczającą dietę, różnego typu ceremonie, codzienne konsultacje z szamanami, bogate warsztaty plastyczne, a nawet prywatne sesje z psychologiem, który specjalizuje się w uzdrawiającej mocy roślin, są zapewnione także uzdrawiające kąpiele i kojące spacery po dżungli.

Z harmonogramu udostępnionego na FB wynika, że w drugim dniu pobytu, tuż po pierwszej ceremonii, uczestnicy wypijają pierwszą porcję ajałaski, czyli specjalnego naparu o właściwościach psychoaktywnych. Po nim należy spędzić czas w izolacji. Trzeba się powstrzymać od konwersacji, czytania, słuchania muzyki i czynności seksualnych. Dozwolone są joga, medytacja, spacery, malowanie i śpiewanie.

Cała uzdrawiająca ciało i ducha wyprawa trwa dwa tygodnie i w ciągu tego czasu uczestnicy mogą pić psychoaktywny napar nawet do kilka razy w ciągu dnia. Dwa razy w ciągu doby mogą też liczyć na wizyty szamanów, którzy odprawiają w ich obecności specjalne rytuały.

Koszt takiej wyprawy jest niemały, bo to nawet 13 tysięcy złotych od osoby za dwutygodniowy pobyt. Jak widać, zaślubiny w egzotycznym zakątku, podczas szamańskiego ceremoniału, nie należą do najtańszych, za to wspomnienia i wrażenia z pewnością bezcenne.

Ślub Margaret i Kacezeta. Suknia ślubna gwiazdy
Ślub Margaret i Kacezeta. Suknia ślubna gwiazdy
Ślub Margaret i Kacezeta
Ślub Margaret i Kacezeta
Ślub Margaret i Kacezeta
Ślub Margaret i Kacezeta
Ślub Margaret i Kacezeta
Ślub Margaret i Kacezeta
Ślub Margaret i Kacezeta
Ślub Margaret i Kacezeta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także