NewsyMarcin Meller ma nową fryzurę. Pokazał bujną czuprynę i długie włosy. Mocno się zmienił od czasów "DDTVN"

Marcin Meller ma nową fryzurę. Pokazał bujną czuprynę i długie włosy. Mocno się zmienił od czasów "DDTVN"

Marcin Meller
Marcin Meller
Krystyna Miśkiewicz

20.05.2021 07:40, aktual.: 20.05.2021 15:44

Marcin Meller przez wiele lat był jedną z gwiazd stacji TVN. Dziennikarz był gospodarzem nadawanego w latach 2000-2002 programu Agent. Później dołączył do obsady Dzień Dobry TVN. Przez trzy lata prowadził śniadaniówkę w duecie z Kingą Rusin, a przez ponad sześć pojawiał się w porannym programie u boku Magdy Mołek. W 2019 roku pożegnał się z posadą gospodarza, a w tym samym czasie swoją rezygnację złożyła również jego telewizyjna partnerka. Decyzja koleżanki była dla niego motywacją do zmiany pracy:

Magda wyszła z taką inicjatywą, gdyż była wykończona, a jako że byliśmy parą prowadzących, to wszystko, co wydarzyło się potem, było konsekwencją ciągu przyczynowo-skutkowego. Ci, którzy znają nas bliżej, nie byli specjalnie zdziwieni tym, że wspólnie żegnamy się z programem – mówił dla Plejady.

Marcin w tamtym czasie ujawnił jednak, że pożegnał się ze stacją w zgodzie i nie zwykł palić za sobą mostów. Chwalił sobie przyjacielską atmosferę panującą na planie:

Zrezygnowałem, potem wróciłem i teraz znowu odszedłem. Jako syn dyplomaty powiem tak: rozstawałem się z różnymi miejscami pracy w moim życiu, ale zawsze robiłem to tak, by utrzymać kontakt z ludźmi i nawet jeśli nie wrócić, to żeby móc zawsze odwiedzić to miejsce w przyjacielskiej atmosferze. Tak też jest z „Dzień Dobry TVN”.

Marcin Meller zmienił fryzurę. Nowa fryzura byłej gwiazdy DDTVN

Marcin Meller po rezygnacji z roli prowadzącego zajął się zupełnie innymi projektami. Dziennikarz w zeszłym roku znalazł nową posadę, a w listopadzie media obiegła wiadomość, że został redaktorem naczelnym serwisu Wirtualna Polska. Jednak zaledwie trzy tygodnie później zrezygnował ze swojego stanowiska, o czym poinformował za pomocą social mediów.

Marcin poświęcił się nowym zajęciom, ale jest również aktywny w social mediach. Dziennikarz często publikuje na Instagramie, a my możemy zobaczyć, że od czasu gdy był gospodarzem śniadaniówki, jego fryzura mocno się zmieniła. Do tej pory miał zawsze krótko przystrzyżone włosy, a teraz na jego głowie pojawiła się bujna czupryna, której nie ma zamiaru okiełznać.

Meller postanowił pokazać w sieci godną według niego uwagi książkę, a przy okazji swój nowy wizerunek.

Trzeba przyznać, że dziennikarz mocno się zmienił od czasów, gdy mogliśmy niemal codziennie oglądać go w śniadaniówce. Jak Wam się podoba Marcin Meller w długich włosach?

  • Kinga Rusin i Marcin Meller byli duetem przez kilka lat
  • Marcin Meller -DDTVN
  • Marcin Meller -studio DDTVN
  • Marcin Meller
  • Marcin Meller
  • Marcin Meller I Magda Mołek odchodzą z Dzień Dobry TVN
  • Duet prowadzących Dzień Dobry TVN: Magda Mołek i Marcin Meller
  • Marcin Meller
  • scena z: Kinga Rusin, Marcin Meller
SK: Dzieñ dobry TVN, listopad 2005
fot. Niemiec/AKPA
[1/9] Kinga Rusin i Marcin Meller byli duetem przez kilka lat
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także