Wygląda jednak na to, że śliczna Zawadzka znalazła sobie nową miłość. Paparazzi przyłapali gwiazdę wieczorową porą, gdy wraz z przyjaciółką robiła sobie wyjątkową sesję zdjęciową na potężnym motocyklu. Nie jest żadną tajemnicą, że jedną z wielu pasji Marceliny są właśnie motocykle – nigdy nie ukrywała, że uwielbia czuć wiatr we włosach i prędkość, a szusowanie po bezdrożach to jej ulubione hobby. Nic więc dziwnego, że gdy tylko zrobiło się ciepło, Zawadzka wyruszyła na podbój warszawskiego asfaltu. Takiej maszyny pozazdrości jej zapewne niejeden mężczyzna.
Uwagę zwraca również stylizacja gwiazdy, która na przejażdżkę wybrała się w dość nietypowym stroju. Uwagę zwraca charakterystyczny plecaczek w gwiazdki, z którym ostatnio odwiedziła studio Pytania na Śniadanie i kolorowy, dość oryginalnie ozdobiony kask – bezpieczeństwo przede wszystkim. Trudno jednak odwrócić wzrok od długich, zgrabnych nóg, które śmiało wyglądały spod krótkiej sukienki i jeansowej kurteczki, dopasowanej do wygodnych botków.
Jak wam się podoba Marcelina w takim wydaniu?