NewsyMarcelina Zawadzka potwierdziła związek z Rafałem Jonkiszem. Zdjęcia i nagranie nie budzą wątpliwości [WIDEO]

Marcelina Zawadzka potwierdziła związek z Rafałem Jonkiszem. Zdjęcia i nagranie nie budzą wątpliwości [WIDEO]

Marcelina Zawadzka świętowała 30. urodziny w Zakopanem
Marcelina Zawadzka świętowała 30. urodziny w Zakopanem
Elwira Szczepańska

28.01.2019 21:20, aktual.: 29.01.2019 02:12

Marcelina Zawadzka potwierdziła swój związek z Rafałem Jonkiszem? Piękna gwiazda opublikowała pierwsze wspólne nagranie, pokazała także zdjęcia z urodzin Jankesa, na których Rafał nie odstępuje jej na krok. Fani nie mają wątpliwości co do ich uczuć, Zobaczcie sami!

Marcelina Zawadzka w temacie swoich związków rzadko wypowiada się publicznie. Gwiazda woli unikać podobnego rozgłosu, a i bez własnych komentarzy może sporo o sobie poczytać w kolorowej prasie. Ostatnio zaczęto ją łączyć z Rafałem Jonkiszem. Marcelina i Rafał poznali się na planie nowej edycji programu Bake Off – Ale Ciacho. Podobno niemal natychmiast dziennikarka TVP uległa urokowi młodszego o 8 lat przystojniaka. Jonkisz pojawił się w programie jako uczestnik i pod czujnym okiem prowadzącej opanował sztukę pieczenia ciast. Zawodowa znajomość prędko przerodziła się w coś więcej - fani podejrzewają nawet, że seksowna Zawadzka i jej nowy wybranek spędzili razem święta. Zdradziła ich... identyczna choinka. To jednak nie koniec!

Marcelina i Rafał podejrzanie często pojawiają się ostatnio w tych samych miejscach i na tych samych imprezach. Od kilku dni przebywają w Zakopanem, gdzie wielką imprezę w miniony weekend wyprawiał Jankes: świętował 41 urodziny w towarzystwie połowy polskiego show-biznesu. Zawadzka i jej znajomi, w tym Rafał, postanowili zostać w górach kilka dni dłużej i nacieszyć się boską zimą - mieli także własny powód do świętowania.

Piękna Zawadzka 25 stycznia skończyła 30 lat! Marcelina nie żałowała fanom nagrań i zdjęć publikowanych zarówno na Instagramie jak i na InstaStory. I to właśnie na InstaStory trafiło jej pierwsze wspólne nagranie z Rafałem! Wybrali się na zimowy spacer i bez problemu widać, że świetnie czują się we własnym towarzystwie. I to nadal nie jest koniec!

Na wszystkich zdjęciach z urodzin, które gwiazda świętowała w Zakopanem, Rafał zawsze stoi blisko Marceliny i nie odstępuje jej na krok. Gwiazda pokazała dwie fotki z szalonego, szampańskiego wieczoru w zaśnieżonych górach i na obu fotografiach Jonkisz jest u jej boku tak blisko, jak to tylko możliwe. Więcej dowodów chyba nie potrzeba. ;)

Pasują do siebie?

  • Marcelina Zawadzka świętowała 30. urodziny w Zakopanem
  • Marcelina Zawadzka - Sylwester 2018
  • Marcelina Zawadzka zmieniła fryzurę
  • Rafał Jonkisz – Flesz Fashion Night 2018
  • Marcelina Zawadzka - sesja urodzinowa
  • Marcelina Zawadzka - Gwiazdka pełna magii 2018
  • Marcelina Zawadzka świętowała 30. urodziny w Zakopanem
  • Marcelina Zawadzka świętowała 30. urodziny w Zakopanem
  • Rafał Jonkisz pokazał zdjęcie choinki
  • Rafał Jonkisz pokazał zdjęcie choinki
[1/10] Marcelina Zawadzka świętowała 30. urodziny w Zakopanem
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także