Nikogo nie dziwi fakt, że Marcelina, w krótkim czasie po rozpadzie związku z Mikołajem, pocieszyła się w ramionach kolejnego adoratora. Tak sugeruje Twoje Imperium, które pokazało zdjęcia gwiazdy TVP z wieczornej randki z tajemniczym partnerem. Para miała nawet spędzić ze sobą poranek...
Miss Polonia najwyraźniej doszła do wniosku, że związek z popularnym aktorem nie jest dla niej szczytem marzeń i od niedawna rzekomo znów jest zakochana. Jednak jej nowy adorator również jest aktorem! Marcelinka bowiem od kilku tygodni spotyka się z brazylijskim aktorem i modelem Leonardem Marquesem, którego poznała na imprezie u wspólnych przyjaciół.
Para szybko znalazła wspólny język i nie kryje się z uczuciem, nawet przed paparazzi, którzy nieoczekiwanie przyłapali ich na czułościach w jednej z warszawskich restauracji.
Kto wie, może niebawem rozpocznie się brazylijska telenowela z udziałem Marceliny!