NewsyDzieci Jennifer Lopez będą miały młodsze rodzeństwo! Przyszli rodzice pochwalili się nowiną i pięknym zdjęciem

Dzieci Jennifer Lopez będą miały młodsze rodzeństwo! Przyszli rodzice pochwalili się nowiną i pięknym zdjęciem

Marc Anthony będzie ojcem
Marc Anthony będzie ojcem
Krystyna Miśkiewicz
15.02.2023 14:20, aktualizacja: 15.02.2023 21:01

Jennifer Lopez jest obecnie szczęśliwa u boku Bena Afflecka. Zanim jednak została jego żoną miała na swoim koncie kilka innych związków, a nawet trzy małżeństwa. Jej pierwszym mężem był Kubańczyk Ojani Noa, następnie wyszła za tancerza Chrisa Judda, a mężem numer trzy został Marc Anthony. U boku muzyka spędziła spory kawałek życia. Para doczekała się nawet wspólnych dzieci.

J.Lo i Marc wzięli ślub w 2004 roku zaledwie cztery dni po tym, jak muzyk rozwiódł się ze swoją poprzednią żoną. W 2008 roku na świat przyszły bliźnięta: Emma Maribel i Maximilian David. Chociaż uczucie nie przetrwało próby czasu, to byli małżonkowie cały czas pozostawali w dobrych relacjach i zgodnie dzielili się opieką nad pociechami.

Każde z nich po rozwodzie odnalazło prawdziwą miłość. Gwiazda w końcu wyszła za Bena Afflecka, a Marc zaledwie kilka dni temu wziął ślub z młodszą o 31 lat modelką. Pan młody chętnie pochwalił się zdjęciami w sieci. Teraz przekazał kolejną fantastyczną nowinę.

Dzieci Jennifer Lopez będą miały rodzeństwo

Marc Anthony nie ukrywał swojej wielkiej radości związanej ze ślubem. Dla niego podobnie jak dla Jennifer Lopez to już czwarte małżeństwo. Jego żoną została Miss Paragwaju, 23-letnia Nadia Ferreira. Para powiedziała sobie „tak” w Art Museum w Miami na Florydzie. Świeżo upieczeni małżonkowie właśnie ogłosili, że po raz pierwszy zostaną rodzicami. Brzuszek przyszłej mamy jest już mocno widoczny, a szczęśliwa para pokazała rozczulające zdjęcie.

Najlepszy prezent dla walentynki. Dziękujemy ci, Boże, za to wielkie błogosławieństwo w naszym życiu - napisał.

Dla Nadii to pierwsze dziecko, ale Marc jest już doświadczonym ojcem. Muzyk wychowuje już sześcioro dzieci. Z pierwszą żoną Debbie Rosado ma córkę i adoptowanego syna, z kolejną żoną Dayanarą Torres doczekał się dwóch synów, a J.Lo wychowuje bliźnięta.

  • Marc Anthony po raz czwarty wziął ślub
  • Marc Anthony po raz czwarty wziął ślub
  • Marc Anthony po raz czwarty wziął ślub
  • Marc Anthony po raz czwarty wziął ślub
  • Marc Anthony po raz czwarty wziął ślub
  • Marc Anthony zostanie ojcem po raz siódmy
  • Nadia Ferreira, Marc Anthony - ślub Brooklyna Beckhama
  • Jennifer Lopez i Marc Anthony przyłapani na czułych pocałunkach
  • Nadia Ferreira, Marc Anthony - ślub Brooklyna Beckhama
[1/9] Marc Anthony po raz czwarty wziął ślub
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także