Ex-mąż Jennifer Lopez wziął ślub z młodszą o 31 lat modelką. W sukni Diora wyglądała jak księżniczka! To jego czwarte podejście

Marc Anthony po raz czwarty wziął ślub

Marc Anthony po raz czwarty wziął ślub

Marc Anthony wziął ślub po raz czwarty. Nowa żona ex-partnera Jennifer Lopez jest od niego młodsza o 31 lat! Zdjęcia ślubnych kreacji. 

Marc Anthony (54 l.) pochodzi z latynoskiej rodziny z Nowego Jorku. W związku z tym tworzy w dwóch językach: angielskim i hiszpańskim. Wokalista ma na koncie dobrze przyjęte albumy i udział w wielu produkcjach filmowych. Równie ciekawe jest jego życie prywatne. W 1994 roku urodziła się jego pierwsza córka, Arianna. Jej matką jest Debbie Rosanda.

W 2000 roku muzyk po raz pierwszy stanął na ślubnym kobiercu. Jego wybranką była Miss Universe Dayanara Torres. Para doczekała się synów: Cristiana i Ryana. Cztery lata później Marc sformalizował związek z Jennifer Lopez, z którą ma bliźnięta: córkę Emmę i syna Maximiliana. Związek rodziców bliźniąt oficjalnie rozwiązano w 2012 roku.

Amerykanin o latynoamerykańskich korzeniach związał się potem z modelką Shannon De Limą. Ich ślub odbył się w 2014 roku na Dominikanie. Para była razem tylko przez dwa lata. Ku zdziwieniu fanów, Marc nie zraził się do instytucji małżeństwa. W weekend po raz czwarty ślubował kobiecie wierność małżeńską.

Marc Anthony po raz czwarty wziął ślub. Zdjęcia

Ślub odbył się w sobotę. Nową żoną Marca jest Miss Paragwaju, 23-letnia Nadia Ferreira. Kobieta jest młodsza od swojego wybranka o 31 lat. Zakochani poznali się w lutym 2022 roku, a już w marcu miały miejsce zaręczyny.

Para powiedziała sobie „tak” w Art Museum w Miami na Florydzie. Na liście gości figurowały nazwiska największych gwiazd. David Beckham, Victoria Beckham, Luis Fonsi, Salma Hayek – to niektóre z nich.

To, jak wyglądali Marc i Nadia, wiemy dzięki hiszpańskojęzycznemu magazynowi Hola!, który zamieścił w sieci ekskluzywne wideo z przygotowań do ceremonii. Panna młoda pokazała się w sukni od Diora. Koronkowa kreacja z odsłoniętymi ramionami, długim trenem i długim welonem doskonale się prezentowała. Piosenkarz poszedł do ołtarza w ciemnym garniturze i białej koszuli.

Dajcie znać, jak podoba się wam ślubny look nowożeńców.


Marc Anthony po raz czwarty wziął ślub

Marc Anthony po raz czwarty wziął ślub

Marc Anthony po raz czwarty wziął ślub

Marc Anthony po raz czwarty wziął ślub

Marc Anthony po raz czwarty wziął ślub

Marc Anthony po raz czwarty wziął ślub

Komentarze

 • Gość pisze:

  przepiękna dziewczyna

 • Marco pisze:

  Jakiś mały obok niej….

 • Jola Andresola pisze:

  I reklama tabletek na nie trzymanie moczu , przypadek ?

  • Gość pisze:

   Ja pierdole, to dałeś sobie pocisk. Reklamy na tej stronie wyświetlają się na zasadzie algorytmów. Czyli na podstawie tego co sam czytasz i oglądasz w necie. Ja mam akurat reklame banków , a ty tabletek na nietrzymanie moczu. Także sam sobie teraz odpowiedz …

 • Solero pisze:

  W tatuśkach widzą kasę, a taka ładna dziewczyna mogłaby być teraz z młodym i pięknym facetem , sprzedała się.

  • Alma pisze:

   Mlody facet zanim do czegoś dojdzie w życiu to minie z 10 lat. Ona będzie już starsza i on ją zostawi dla 20 latki. Tak to wygląda z.rówieśnikami. Biorąc starszego zapewnia sobie od początku związku to że będzie holubiona przez faceta bo go na to stać oraz to że facet ma już odpowiednią pozycje , władzę, znajomości, do czegoś już doszedł i ludzie się z nim liczą. Przy nim ona też nabiera znaczenia jako żona. Poza tym musi mieć niezłą osobowość skoro piękne kobiety wybierają właśnie jego. Tu nie chodzi tylko o pieniądze. Nie da się udawać uczuć przez 24h na dobę.

  • Gość pisze:

   Ale młody i piękny nie ma kasy. I tym sposobem kółeczko się zamyka.

  • Gość pisze:

   Wszyscy wiedzą lepiej,kto z kim ,po co i dlaczego,czemoz tak wsadzać nos w nie swoje sprawy,najlepiej zastanowić się nad swoją dola czy niedola,czy jest w ogóle pewność ,że młody będzie super i będą żyć długo i szczęśliwie,dlaczego od razu sprzedała się,każdy mierzy własną miarka

 • Gośćszok pisze:

  W tatuśkach widzą kasę, a taka ładna dziewczyna mogłaby być teraz z młodym i pięknym facetem , sprzedała się.

 • Gość pisze:

  Znowu narobi brzydkich dzieci.Kobiety co z wami?

 • Gość pisze:

  gość musi coś w sobie mieć… 4 żony, każda miss lub inna gwiazda, znacznie bardziej urodziwe od niego i ta różnica wieku…co te młode dziewczyny widzą w tych tatuśkach?

  • Gościówa pisze:

   właśnie widzą tatuśków, ponieważ prawdziwy ojciec zawiódł i szukają zastępczego ojca w związkach. u nas ten przypadek prezentuje np. pani Weronika R.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×