Po latach okazało się, że Mandaryna i Michał zaszczepili w swoim synu zamiłowanie do muzyki. Repertuar chłopaka różni się jednak od tego, który wykonują jego rodzice. Xavier stawia na rap. Jak dotąd premierę miało pięć solowych utworów młodego artysty. Do ostatniego z nich powstał teledysk, przy którym pomagała mu jego dziewczyna Weronika Fabijańska oraz jej brat Sebastian. Klip już niebawem ujrzy światło dzienne.
Nastolatek postawił wszystko na jedną kartę. Jakiś czas temu opuścił rodzinny dom i zdecydował, że będzie niezależny. Rzucił studia oraz rozpoczął pracę w jednym z warszawskich bistro. Pomaga także swoim rodzicom podczas organizowania koncertów. W ten sposób udało mu się odłożyć trochę pieniędzy, dzięki czemu mógł w całości sam sfinansować nowy teledysk.
Mandaryna oceniła twórczość Xaviera. Myślą o duecie?
Mandaryna nie ukrywa, że jest dumna ze swojego syna. Wraz z Michałem wspierają go jak tylko mogą. Artystka w rozmowie z reporterką Jastrząb Post oceniła najnowszy kawałek swojego syna pt. Bies. Zwróciła uwagę na teledysk, podczas którego towarzyszyła synowi na planie:
Michał Wiśniewski jakiś czas temu nagrał piosenkę w duecie ze swoją córką Etiennette. Czy Mandaryna mogłaby pójść śladem byłego męża i stworzyć duet z ich synem?
Chcielibyście usłyszeć Mandarynę i Xaviera we wspólnym kawałku?