NewsyMałgorzata Socha spróbowała sił w sumo. My patrzymy na jej treningowy strój. Tego nie da się odzobaczyć!

Małgorzata Socha spróbowała sił w sumo. My patrzymy na jej treningowy strój. Tego nie da się odzobaczyć!

Małgorzata Socha
Małgorzata Socha
27.02.2023 23:30

Małgorzata Socha to jedna z najpopularniejszych aktorek w kraju. Na szklanym ekranie debiutowała pod koniec lat 90. Zaczęła wówczas grać Kate w Złotopolskich. Od 2007 możemy oglądać jako Zuzannę Hoffer w Na Wspólnej. Gwiazda zagrała też w fabułach jak: Wkręceni 2, Och, Karol 2, Weekend, Przyjaciółki, Halo Hans!, Pierwsza miłość.

Prywatnie jest żoną Krzysztofa Wiśniewskiego – inżyniera. Para sformalizowała relację w 2008 roku. Od tego czasu doczekała się trojga dzieci. Zofia przyszła na świat pięć lat później. W 2017 roku urodziła się Barbara, a w następnym roku – Stanisław.

W listopadzie ulubienica widzów opowiedziała reporterce Jastrząb Post, Karolinie Motylewskiej o tym, że za jakiś czas przestanie wcielać się w postać Zuzi w serialu TVN. Gosia grała w Na Wspólnej przez 16 lat.

To jest kolejny krok. Ja myślę, że to jest taka decyzja, którą było mi bardzo trudno podjąć, ale z drugiej strony, to też jest taki wyjątkowy dla mnie projekt i myślę, że będzie mi trudno tak do końca zrezygnować – ujawniła, dodając: Myślę, że widzowie zżyli się z moją postacią. Ja myślę, że jestem gotowa na nowe wyzwania.

Jeszcze wcześniej, w wywiadzie dla Faktu, zasugerowała, że rezygnuje, by mieć więcej czasu dla rodziny.

Dla mnie było to bardzo trudne i długo się wahałam, bo byłam bardzo zżyta z produkcją, z aktorami. Poczułam jednak, że muszę zacząć robić coś innego i potrzebuję więcej przestrzeni na życie rodzinne. Musiałam z czegoś zrezygnować, żeby zachować życiowy balans. Nie można mieć wszystkiego – otworzyła się.

Matka trojga dzieci dotrzymała słowa i już wykorzystała wolny czas na wyjazd z dziećmi.

Małgorzata Socha trenuje... sumo. Zdjęcia

A teraz czas świętować… było co! Nasze zuchy w szkółce narciarskiej dostały medale i zjechały popisowo! Wyjazd do @kronplatz zakończyliśmy w słońcu i z bananem na twarzy, no bo po co pisać o lekkich zakwasach… ważne że nie było kwasów towarzyskich tylko cudowna atmosfera i integracja rodzinna. Świętowałyśmy też z @malgosia_socha czterdzieste urodziny naszej koleżanki Małgosi, gdzie? – w gondoli – szaleństwo! Wracamy nasyceni pięknymi chwilami… będzie co wspominać! – napisała wokalistka.

Później relację z górskiej eskapady zamieściła Małgorzata. Aktorka pokazała, jak bawi się u boku rodziny i Kukulskiej. Naszą uwagę przykuło ujęcie, na którym widać Gosię w trakcie treningu... zapasów sumo ze swoim dzieckiem. Aktorka na tę okazję wbiła się w nadmuchiwany kostium japońskiego zawodnika. Po minie można wywnioskować, że chyba średnio się jej podobało!

Później sławna mama udostępniła jeszcze następne zdjęcie na Instastory. Spójrzcie, jakie ciosy wyprowadzała jej pociecha:

Nie wiemy, czy takie chwyty są dozwolone w tej dyscyplinie sportu... Za to jesteśmy przekonani o tym, że widoku Gosi w tym stroju nie da się "odzobaczyć" – jak mawia młodzież. Zgadzacie się z nami?

Małgorzata Socha trenuje... sumo
Małgorzata Socha trenuje... sumo
Natalia Kukulska i Małgorzata Socha w górach
Natalia Kukulska i Małgorzata Socha w górach
Małgorzata Socha na zdjęciu z rodziną. Jak wyglądają jej dzieci?
Małgorzata Socha na zdjęciu z rodziną. Jak wyglądają jej dzieci?
Małgorzata Socha z dziećmi nad morzem
Małgorzata Socha z dziećmi nad morzem
Małgorzata Socha pokazała dzieci
Małgorzata Socha pokazała dzieci
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także