NewsyMałgorzata Socha ma ogród jak z bajki. Piękne kwiaty, mnóstwo zieleni i miejsce do odpoczynku. Tak celebruje 43. urodziny

Małgorzata Socha ma ogród jak z bajki. Piękne kwiaty, mnóstwo zieleni i miejsce do odpoczynku. Tak celebruje 43. urodziny

Małgorzata Socha pochwaliła się ogrodem
Małgorzata Socha pochwaliła się ogrodem
Krystyna Miśkiewicz

23.04.2023 12:00

Małgorzata Socha swoją wielką popularność zawdzięcza serialowi Na Wspólnej. Tam pojawiała się od pierwszych odcinków i wcielała się w postać Zuzy. Po 16 latach zdecydowała się pożegnać z telenowelą. Lat spędzonych na planie zdecydowanie nie zmarnowała i doskonale wykorzystała nadarzającą się okazję na rozwój kariery.

Jej role filmowe i serialowe trudno już zliczyć. Może pochwalić się bardzo bogatym portfolio, a pomimo napiętego grafiku zdołała wszystko połączyć z macierzyństwem.  Jest szczęśliwą żoną i matką trojga dzieci. Razem z Krzysztofem Wiśniewskim wychowują troje dzieci. Najstarsza Zosia ma już 9 lat, Staś skończył 4 lata, a Basia to urocza 6-latka.

Gwiazda jeszcze do niedana nie pokazywała w social mediach twarzy swoich pociech. Wszystko zmieniło się kilka miesięcy temu i wizerunek dzieci przestał być tajemnicą. Teraz pochwaliła się fanom także pięknym ogrodem.

Małgorzata Socha pokazała ogród

Małgorzata Socha nie ma już przed swoimi fanami zbyt wielu tajemnic. Po tym jak podzieliła się zdjęciami dzieci zdecydowała się także pochwalić ogrodem. To miejsce idealne do odpoczynku. Nie brakuje tam pięknych kwiatów, ale też zieleni i małego tarasu do wypoczynku. Niedzielę gwiazda zaczęła na ławeczce w ogrodzie z kawą w ręku.

Dzień Dobry - napisała krótko.

Ogród aktorki spodobał się także internautom, którzy natychmiast ruszyli z komentarzami. Nie zabrakło też urodzinowych życzeń, ponieważ Małgosia świętuje dzisiaj 43. urodziny.

  • No proszę kwiaty własnoręcznie posadzone aż przyjemnie posiedzieć w ogrodzie.
  • Jak pięknie!
  • Brakuje tylko pieska biegającego po ogrodzie.
  • Wszystkiego najlepszego w tym pięknym dniu.

Tak rozpoczęte urodziny na pewno będą wyjątkowe.

Małgorzata Socha o odejściu z serialu Na Wspólnej

Małgorzata Socha kilkanaście lat spędziła, wcielając się w postać lubianej przez widzów Zuzy. Po wielu przemyśleniach zdecydowała się jednak pożegnać z uwielbianym tasiemcem. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post opowiedziała nieco więcej o tym, dlaczego podjęła taki krok. Okazuje się, że ta decyzja przyszła jej wyjątkowo trudno:

To jest kolejny krok. Ja myślę, że to jest taka decyzja, którą było mi bardzo trudno podjąć, ale z drugiej strony, to też jest taki wyjątkowy dla mnie projekt i myślę, że będzie mi trudno tak do końca zrezygnować. Grałam tam 16 lat.

Chociaż Małgosia zdaje sobie sprawę, że widzowie zżyli się z jej bohaterką, to potrzebuje nieco odmiany. Aktorka przyznała, że jest gotowa na nowe wyzwania:

Myślę, że widzowie zżyli się z moją postacią. Ja myślę, że jestem gotowa na nowe wyzwania.

Trzymamy kciuki! Oglądacie serial Na Wspólnej?

Małgorzata Socha w ogrodzie z córką
Małgorzata Socha w ogrodzie z córką
Małgorzata Socha w ogrodzie z córką
Małgorzata Socha w ogrodzie z córką
Małgorzata Socha z córkami w ogródku
Małgorzata Socha z córkami w ogródku
Małgorzata Socha pokazała ogród
Małgorzata Socha pokazała ogród
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także