Newsy"Jesteście po złej stronie mocy". Małgorzata Rozenek uderza w antyszczepionkowców, przyjmując trzecią dawkę szczepionki na COVID-19

"Jesteście po złej stronie mocy". Małgorzata Rozenek uderza w antyszczepionkowców, przyjmując trzecią dawkę szczepionki na COVID-19

Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek
Krystyna Miśkiewicz

01.12.2021 13:32, aktual.: 01.12.2021 14:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Małgorzata Rozenek, to gwiazda, która w zaskakująco szybkim tempie zrobiła karierę w telewizji. Wszystko zaczęło się od programu Perfekcyjna Pani Domu, a w ciągu kilku lat nabrało niebywałego rozpędu. Obecnie jest jedną z najbardziej rozchwytywanych nazwisk w show-biznesie i cały czas rozwija kolejne biznesy. Od niedawna jest właścicielką marki odzieżowej, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientek.

Wszystko to udało jej się połączyć z udanym życiem prywatnym. Prezenterka od 5 lat jest szczęśliwą żoną Radosława Majdana. Para poznała się podczas premiery filmu Mój Biegun, gdzie przegadali ze sobą cały wieczór. Od tamtej pory są nierozłączni i na każdym kroku udowadniają, że łączy ich niezwykle silne uczucie. Wspólnie wychowują troje dzieci. Dwóch starszych synów Małgosi z pierwszego małżeństwa, a także wspólnego synka Henia, który całkiem niedawno świętował pierwsze urodziny.

Małgorzata Rozenek przyjęła kolejną dawkę szczepionki na Covid-19

Małgosia żyje w ciągłym biegu, ale jest też niezwykle aktywną użytkowniczką social mediów. Gwiazda na bieżąco informuje swoich fanów o tym, co dzieje się w jej życiu zawodowym i prywatnym. Nie ma przed internautami zbyt wielu tajemnic. Chętnie też zabiera głos w ważnych sprawach, które poruszają społeczeństwo. Jest bowiem świadoma tego, że ma ogromny wpływ na opinię publiczną i wiele razy starała już się wykorzystać swoja popularność w słusznej sprawie.

Obecnie nie ma chyba tematu, który bardziej podzieliłby społeczeństwo niż szczepionka na koronawirusa. Pomimo upływu czasu choroba nadal jest niezwykle groźna. Polacy już od początku tego roku mogą przyjmować kolejne dawki wakcyny, a Małgosia należy do tych gwiazd, które ufają nauce i nie boją się pokazać, że również skorzystały z tej możliwości. Właśnie poinformowała, że przyjęła kolejną już trzecią przypominająca dawkę zastrzyku. Rozenek na wstępie napisała o wszystkich najbliższych planach, a później wypowiedziała się o antyszczepionkowcach.

Ale przede wszystkim dbamy o siebie i innych #szczepimysię to już moja 3 dawka i z każdą kolejną jakby energii przybywa, kochani to ten przypadek w którym „szkiełko i oko” jednak znaczą więcej niż „czucie i wiara” DBAJCIE O SIEBIEP.s szanuje wszystkich ludzi i staram się wszystkich zrozumieć, ale do wszystkich antyszczepionkowców: to Wy jesteście po złej stronie mocy i chociaż moje zdolności do monetyzowania rzeczywistości są legendarne to za ten post mi nikt nie zapłacił  bo zdrowie jest bezcenne nie zapraszam do dyskusji ale wszystkich serdecznie pozdrawiam. Damy radę

Chociaż gwiazda podkreśliła, że nie zaprasza do gorliwej dyskusji, to i tak pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od internautów. Jedni popierają to, że dba ona o siebie i otoczenia, ale znalazła się też spora grupa żarliwych przeciwników szczepionek, którzy udowadniają swoje racje. Przypomnijmy, że szczepionkę przyjął również najstarszy z synów gwiazdy, czyli nastoletni Stanisław.

Małgorzata Rozenek przyjęła trzecią dawkę szczepionki
Małgorzata Rozenek przyjęła trzecią dawkę szczepionki
Małgorzata Rozenek przyjęła trzecią dawkę szczepionki
Małgorzata Rozenek przyjęła trzecią dawkę szczepionki
Małgorzata Rozenek zapowiada nowy projekt
Małgorzata Rozenek zapowiada nowy projekt
Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także