ExclusiveJoanna Krupa nie odpisała byłej agentce na SMS-a. Jaką wiadomość wysłała jej Małgorzata Leitner? [WIDEO]

Joanna Krupa nie odpisała byłej agentce na SMS‑a. Jaką wiadomość wysłała jej Małgorzata Leitner? [WIDEO]

Małgorzata Leitner, Joanna Krupa
Małgorzata Leitner, Joanna Krupa

23.01.2020 07:45, aktual.: 23.01.2020 17:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Joanna Krupa w dużej mierze swój sukces w Polsce zawdzięcza współpracy z Małgorzatą Leitner. To ona była jej menadżerką, gdy modelka stawiała pierwsze kroki w krajowym show-biznesie. Przez lata ich relacja wyglądała na bardzo dobrą. Często razem pojawiały się na wydarzeniach publicznych, na których nie szczędziły sobie dobrych słów. Można było odnieść wrażenie, że bez siebie nie są w stanie funkcjonować.

Wszystko zmieniło się w październiku 2017 roku. Joanna Krupa po ośmiu latach współpracy z Małgorzatą Leitner nagle zrezygnowała z jej pomocy i definitywnie zakończyła tę znajomość. Zatrudniła nową menadżerkę, a z byłą zdecydowała się na walkę w sądzie. Podobno poszło o niewyjaśnione sprawy finansowe.

Małgorzata Leitner o relacji z Joanną Krupą

Jak dziś wygląda relacja Krupy i Leitner? Z opowieści Małgorzaty można odnieść wrażenie, że niemiłe wspomnienia są już tylko melodią przeszłości. Była menadżerka wysłała do Joanny gratulacje po porodzie, nie zapomniała również złożyć jej życzeń przy okazji minionych Świąt Bożego Narodzenia. Niestety nie dostała żadnej odpowiedzi na SMS-y:

Pogratulowałam. Złożyłam też życzenia świąteczne. Boskiej opatrzności i takiej miłości, która pozwala na osiągnięcie szczęścia, i która na pewno do jej domu zawitała, jeżeli wcześniej jej nie było, z uwagi na różne perypetie. Wraz z pojawieniem się dziecka myślę, że ma wszelkie powody do tego, aby być spełnioną i szczęśliwą kobietą i matką, więc bardzo się cieszę, że córeczka urodziła się cała i zdrowa. Asia jeszcze na życzenia nie odpisała – powiedziała Małgorzata w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.
Małgorzata Leitner zawiesiła współpracę z Joanną Krupą
Małgorzata Leitner zawiesiła współpracę z Joanną Krupą

Małgorzata okres współpracy z Joanną wspomina z sentymentem:

Jak w każdej agencji, artyści odchodzą i przychodzą. Trzeba mieć zrozumienie dla pewnych rozstań, nie tylko prywatnych, ale i zawodowych. Cieszę się, że Asia się dalej spełnia, że to, nad czym pracowałyśmy przez wiele lat dalej procentuje. Jestem z tego dumna. Stworzyłyśmy spektakularny team przez te 8 lat i osiągnęłyśmy szczyty w tym biznesie.

Jak myślicie, jest szansa, że panie się w końcu się pogodzą?

Joanna Krupa i Małgorzata Leitner zawiesiły współpracę
Joanna Krupa i Małgorzata Leitner zawiesiły współpracę
Joanna Krupa i Małgorzata Leitner
Joanna Krupa i Małgorzata Leitner
Małgorzata Leitner – spotkanie L'Oreal Paris w Warszawie przed festiwalem w Cannes 2019
Małgorzata Leitner – spotkanie L'Oreal Paris w Warszawie przed festiwalem w Cannes 2019
Joanna Krupa z córką
Joanna Krupa z córką
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także