Małgorzata Kożuchowska pokazała siostrę. Fani zachwyceni: "Genów nie wydłubiesz"
Małgorzata Kożuchowska wyleciała na urlop do Francji, skąd pochwaliła się kilkoma zdjęciami na Instagramie. Do jednej z fotek zapozowała ze swoją siostrą, która od lat mieszka w Paryżu. W sieci zaroiło się od komplementów.
Małgorzata Kożuchowska w przerwie między zdjęciami do nowych odcinków "Rodzinki.pl" wyjechała na krótki urlop do Francji. Kierunek wycieczki nie był dla niej przypadkowy, bo właśnie w tym kraju od lat mieszka jedna z jej sióstr, Maja Kożuchowska. Aktorka pochwaliła się w sieci wspólnym zdjęciem.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:
TYLKO U NAS: Olga Kalicka opowiedziała o powrocie do "Rodzinki.pl". Będzie grała, będąc w zaawansowanej ciąży
Małgorzata Kożuchowska pokazała siostrę. Od lat mieszka we Francji
Małgorzata Kożuchowska wrzuciła na Instagrama dwa zdjęcia z Prowansji, którą zwiedziła z siostrą. W opisie do fotki, którą zrobiła sobie na wzgórzu, napisała:
Już dawno nie weszłam tak wysoko… Ale warto było się pomęczyć dla zdrowia i dla widoku!
Pod zdjęciami pojawiło się wiele komplementów skierowanych do aktorki i jej siostry. "Genów nie wydłubiesz", "Piękne dziewczyny!", "Wyglądacie super" – czytamy wśród komentarzy. Trudno się z nimi nie zgodzić.
Kim jest Maja Kożuchowska?
Maja Kożuchowska jest założycielką bloga "Tu Paris", dzięki któremu stara się przybliżyć internautom uroki Paryża. Stolicę Francji promuje także na swoim profilu na Instagramie, a niedawno napisała poradnik "Paryskie Adresy Vintage", w którym wskazała najciekawsze – jej zdaniem – miejsca w mieście. Młodsza siostra Małgorzaty Kożuchowskiej przed zamieszkaniem w Paryżu układała sobie życie w Londynie. W wywiadzie, którego w 2023 roku udzieliła redakcji "Dzień dobry TVN", wyjaśniła:
Mój mąż jest Francuzem, natomiast poznaliśmy się w Londynie. Po kilku latach stwierdziliśmy, że nadszedł czas, żeby zamknąć ten londyński rozdział i zamienić londyńską mgłę na paryskie słońce.
POLECAMY: Małgorzata Kożuchowska poznała męża w niecodziennych okolicznościach. Historia jest z filmu!