NewsyMajątek Igi Świątek opiewa na KOSMICZNĄ kwotę. Fortuna większa niż u Lewandowskiego?

Majątek Igi Świątek opiewa na KOSMICZNĄ kwotę. Fortuna większa niż u Lewandowskiego?

Iga Świątek zarabia więcej niż Lewandowski? (fot. KAPiF, Instagram)
Iga Świątek zarabia więcej niż Lewandowski? (fot. KAPiF, Instagram)
Źródło zdjęć: © Instagram, KAPiF

20.05.2024 14:23, aktual.: 20.05.2024 18:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Iga Świątek po raz kolejny może cieszyć się dużym sukcesem na korcie. Gwiazda polskiego tenisa inkasuje za swoje występy spore pieniądze. Może pochwalić się większym budżetem niż Lewandowski?

Iga Świątek znowu udowodniła, że jest absolutną maszyną do wygrywania. Podczas finału turnieju WTA w Rzymie udało jej się pokonać Arynę Sabalenko, tym samym zaliczając kolejne zwycięstwo na tamtejszych kortach. Nie jest tajemnicą, że nasza gwiazda tenisa zarządza niemałym majątkiem. Ile zarobiła w całej karierze?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Ile zarabia Iga Świątek?

Wraz z kolejnymi zwycięstwami na największych światowych turniejach, Iga Świątek cieszy się nie tylko rosnącą popularnością, ale także imponującymi zarobkami. Wystarczy jedna wygrana, aby na jej konto wpadło nawet kilka milionów złotych.

Należy wziąć pod uwagę fakt, że tenisistka chętnie korzysta również z rozmaitych ofert współprac reklamowych. Tak oto w całej karierze zarobiła ponad 106 milionów złotych.

Iga Świątek ma więcej pieniędzy niż Lewandowski?

Od kilku lat w internecie utrzymuje się w ramach żartu, że Lewandowski i Świątek konkurują ze sobą o popularność i miano najbardziej utalentowanej osoby w polskim sporcie. Jak sytuacja ma się zatem finansowo? Polska gwiazda tenisa nie może jeszcze liczyć na większe zarobki niż kapitan reprezentacji.

Wspólny majątek Roberta i Anny Lewandowskich ma wynosić niemal 700 milionów złotych. Dane pochodzą z zeszłego roku, więc obecnie mogą dysponować jeszcze większymi pieniędzmi.

Iga Świątek zarabia kokosy (Instagram)
Iga Świątek zarabia kokosy (Instagram)© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także