NewsyMajątek Agnieszki Woźniak-Starak. Wielki dom, apartament na Manhattanie i co jeszcze?

Majątek Agnieszki Woźniak-Starak. Wielki dom, apartament na Manhattanie i co jeszcze?

Agnieszka Woźniak-Starak wróciła do domu
Agnieszka Woźniak-Starak wróciła do domu
14.12.2023 13:56

Agnieszka Woźniak-Starak wyszła za Piotra w 2016 roku. Małżeństwo było jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Niestety, w 2019 roku, w tragicznych okolicznościach, Piotr zginął na jeziorze Kisajno.

Agnieszka Woźniak-Starak dysponuje ogromnym majątkiem

Kiedy dziennikarka zaczęła się spotykać z milionerem, plotkowano, że chodzi jej o pieniądze. Para z każdym dniem udowadniała jednak, że liczy się dla nich ich szczere uczucie. Niestety, ich szczęście przerwał tragiczny wypadek. Piotr zginął podczas powrotu do domu motorówką.

Agnieszka Woźniak-Starak na jakiś czas wycofała się z życia publicznego i pracy, przeżywając żałobę. W końcu powróciła do pracy w stacji TVN, gdzie prowadziła "Dzień dobry TVN", program śniadaniowy. Niedługo wcieli się w rolę prowadzącej "Mam Talent" w najbliższym sezonie.

Jej gaża na pewno nie jest niska. Szacowano, że tylko jeden sezon "Azja Express" przyniósł jej 600 tysięcy złotych.

Nieruchomości Agnieszki Woźniak-Starak

Dziennikarka mieszka w dużym domu w Konstancinie. Stamtąd ma bliżej do pracy niż z posiadłości na Mazurach, gdzie są jej ukochane konie, które często odwiedza. Poza tym odziedziczyła także apartament na Manhattanie, który wart jest około 30 milionów złotych. Dworek na Mazurach, który także otrzymała od męża, sprzedała. Piotr Starak uwielbiał luksusowe samochody i nie ograniczał się do posiadania jednego. To także składnik majątku, który po jego śmierci otrzymała Agnieszka Woźniak-Starak.

Para co prawda podpisała przed ślubem intercyzę, która uciszyła tych, którzy spekulowali, że Agnieszce chodzi głównie o pieniądze. Dokument dotyczył jednak kwestii rozwodu. Po śmierci Piotra dziennikarka, jako wdowa, miała odziedziczyć po nim wymienione wyżej nieruchomości i ruchomości.

Co Wy na to?

Agnieszka i Piotr Woźniak-Starak (AKPA)
Agnieszka i Piotr Woźniak-Starak (AKPA)
Agnieszka Woźniak-Starak w basenie
Agnieszka Woźniak-Starak w basenie
Agnieszka Woźniak-Starak pokazała ogród
Agnieszka Woźniak-Starak pokazała ogród
Agnieszka Woźniak-Starak
Agnieszka Woźniak-Starak
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także