O zrecenzowanie wczorajszej prezentacji Polski pokusiła się także Maja Sablewska - specjalistka od wizerunku scenicznego i mody. Gwiazda TVN poznała Michała Szpaka 5 lat temu w programie X Factor, w którym oceniała go jako jurorka. Po zakończeniu show, w mediach pojawiły się plotki, że wokalista zwiąże się z Mają zawodowo. Ostatecznie Sablewska nigdy nie została jego managerem. Mimo wszystko, wciąż wspiera karierę Michała.
Jak podobał się jej jego wczorajszy występ?
Wiele dobrych stron prezentacji Szpaka zauważyli także widzowie z całego świata. Dzięki ogromnej ilości głosów sms, już za 2 dni Polska może po raz pierwszy wygrać Eurowizję. Będziecie wspierać Michała podobnie jak Maja?