NewsyMaja Ostaszewska odwiedziła fryzjera. Zaskakujący efekt metamorfozy: "Nawet jeśli wszyscy odradzają"

Maja Ostaszewska odwiedziła fryzjera. Zaskakujący efekt metamorfozy: "Nawet jeśli wszyscy odradzają"

Maja Ostaszewska ma nowy kolor włosów
Maja Ostaszewska ma nowy kolor włosów
Krystyna Miśkiewicz
07.02.2021 12:40, aktualizacja: 07.02.2021 16:58

Maja Ostaszewska to aktorka z ogromnym dorobkiem artystycznym. Widzowie pokochali jednak jej komediowe wcielenie w serialu Przepis na życie. W postać serialowej Beatki wcieliła się fenomenalnie. Gwiazda znana jest nie tylko ze swoich znakomitych ról, ale także z tego, że nie boi się zabrać głosu w ważnych dla społeczeństwa sprawach i głośno wyrażać swoich poglądów. Najgoręcej zawsze włącza się w walkę o prawa kobiet. Kilka miesięcy temu media obiegła smutna wiadomość o tym, że Maja walczy z koronawirusem. Gwiazda pokonała chorobę, ale nawet osłabienie i zmęczenie nie powstrzymało jej przed pojawieniem się na protestach organizowanych w ramach Strajku Kobiet.

Gwiazda nie czuła się wyjątkowo źle, a o tym, jakie dolegliwości towarzyszyły jej podczas walki z koronawirusem, opowiedziała Dorocie Wellman:

U mnie to zaczynało się jak grypa, ale po chwili to było coś gorszego. Mi towarzyszył potworny ból głowy i całego ciała, tak że czasami trudno się było ruszyć, trudno było spać. Byłam cały czas na lekach przeciwbólowych. Doszedł u mnie brak smaku, potworne dreszcze, które trzęsą całym ciałem, no i ta słabość – to że człowiek ledwo przemieszcza się po domu- mówiła Maja Ostaszewska w DDTVN.

Maja Ostaszewska zmieniła fryzurę. Jak wygląda?

Teraz gwiazda czuje się już znacznie lepiej i postanowiła zafundować sobie metamorfozę. Praca aktora wymaga wielu poświęceń. Wiele razy muszą oni diametralnie zmieniać swój wygląd do roli i eksperymentować, chociażby z fryzurami. W wielu przypadkach wiążą ich także umowy, które zabraniają ingerencji w wygląd.

Maja Ostaszewska pierwszy raz od wielu lat postanowiła zmienić fryzurę, co nie było podyktowane żadnym kontraktem i rolą, ale po prostu jej własną potrzebą. Efektami pochwaliła się w sieci.

Czas na zmianę... Choć wielu osobom może się to wydać nader błahe, żeby o tym pisać, dla mnie ma znaczenie. Uświadomiłam sobie, że od bardzo dawna, może nawet kilku lat nie zmieniałam fryzury dla siebie samej. Że ciągle to były zmiany do ról, potem cierpliwe utrzymywanie głowy w tym samym kształcie dla kontynuacji. Nie, żebym tego nie lubiła, przeciwnie uwielbiam zmieniać się w postaci, które gram. Szukać ich wewnętrznego i zewnętrznego kształtu, pozwalać im dojrzewać we mnie. Oddaję im pole i fascynuje mnie obserwacja siebie w obcowaniu z nimi – rozpoczęła aktorka.

Gwiazda nie ukrywa, że taki mały gest jak wizyta u fryzjera sprawił jej ogromną przyjemność.

Ale jakie to przyjemne i symboliczne posłuchać, na co ma się ochotę. Na jaki kształt siebie, pozornie (bo zawsze jakiś jest) bez powodu. Nawet jeśli wszyscy odradzają, nawet jeśli tylko mnie będzie się podobać. Tak po prostu zrobić coś dla siebie.

Na zdjęciu dodanym przez Maję widzimy, że postanowiła ona znacznie skrócić wszystkie pasma, ale przede wszystkim zafundowała sobie prostą, dłuższą grzywkę.

Jak Wam się podoba gwiazda w nowej fryzurze?

Maja Ostaszewska
Maja Ostaszewska
Maja Ostaszewska
Maja Ostaszewska
Maja Ostaszewska pisze o straszeniu przez Andrzeja Dudę
Maja Ostaszewska pisze o straszeniu przez Andrzeja Dudę
Maja Ostaszewska
Maja Ostaszewska
Maja Ostaszewska
Maja Ostaszewska
"Sniegu Juz Nigdy Nie Bedzie" (Never Gonna Snow Again) Red Carpet - 77th Venice film festival    Pictured: Maja Ostaszewska      World Rights,
"Sniegu Juz Nigdy Nie Bedzie" (Never Gonna Snow Again) Red Carpet - 77th Venice film festival Pictured: Maja Ostaszewska World Rights,
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także