NewsyMaja Ostaszewska triumfuje nad prawicą. Wcześniej się z niej śmiano

Maja Ostaszewska triumfuje nad prawicą. Wcześniej się z niej śmiano

Maja Ostaszewska, KAPiF
Maja Ostaszewska, KAPiF
11.10.2023 12:31

Maja Ostaszewska miała okazję zagrać w głośnym ostatnio filmie Agnieszki Holland Zielona granica. Opowiadająca o losach imigrantów i aktywistów na polsko-białoruskiej granicy produkcja mocno podzieliła polską widownię. Obraz szczególnie mocno rozwścieczył prawicowych polityków i ich zwolenników.

Maja Ostaszewska dzieli się wynikiem filmu

Ostaszewska nie kryje się ze swoją działalnością aktywistyczną. Aktorka wielokrotnie dzieliła się nie tylko swoimi przemyśleniami na temat społeczeństwa i polityki, ale także promowała pewne rozwiązania. Po krytyce, która na nią spadła, nie zaprzestawała mówić o tym, jak Zielona granica jest według niej istotna.

Najnowszy post na jej Instagramie można odczytywać jako szpilę wbitą w słowa hejterów, którzy nie pozostawili na filmie i osobach w niego zaangażowanych suchej nitki. Promocyjnej grafice filmu towarzyszy informacja o dotychczasowej, ponadmilionowej widowni.

Zieloną granicę zobaczyło ponad pół miliona widzów! Dziękujemy! I nieustająco zapraszamy do kin - triumfalnie napisała Ostaszewska.

Obserwujący Ostaszewskiej przychylni

Pod wrzuconym przez Maję Ostaszewską zdjęciem pojawiło się mnóstwo entuzjastycznych komentarzy. Obserwujący aktorki najwyraźniej podzielają jej poglądy, chwaląc także Agnieszkę Holland za podjęcie trudnego tematu.

"Ten film trzeba obejrzeć i nie słuchać opinii osób, które nie oglądały", "Film, który każdy powinien zobaczyć, wstrząsajcy", "Powinna być nominacja do Oscara" - czytamy.

Czy post doczeka się reakcji także ze strony osób, które wcześniej krytykowały Ostaszewską?

Maja Ostaszewska w Wenecji
Maja Ostaszewska w Wenecji
Orły 2021. Kreacje gwiazd: Maja Ostaszewska
Orły 2021. Kreacje gwiazd: Maja Ostaszewska
Maja Ostaszewska
Maja Ostaszewska
Maja Ostaszewska
Maja Ostaszewska
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także