Maja Ostaszewska i Michał Englert tworzą "rzymskie małżeństwo". Niewiele par się na to decyduje

Maja Ostaszewska i Michał Englert są rzymskim małżeństwem
Maja Ostaszewska i Michał Englert są rzymskim małżeństwem
Źródło zdjęć: © AKPA

12.06.2024 10:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Maja Ostaszewska i Michał Englert są parą od wielu lat. Mało kto wie, że są "rzymskim małżeństwem". Takie podejście zdarza się rzadko, aczkolwiek nawet w polskim show-biznesie można znaleźć kilka par, które żyją właśnie w takiej relacji.

Takie związki, jak Mai Ostaszewskiej i Michała Englerta w polskim show-biznesie nie zdarzają się zbyt często. Para jest ze sobą od prawie 20 lat i żyje z dala od skandali czy celebryckich ścianek, prowadząc codzienne, spokojne życie. Nie wszyscy fani wiedzą, że określają się mianem "rzymskiego małżeństwa".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Maja Ostaszewska i Michał Englert żyją w "rzymskim małżeństwie"

Od kilku lat parę, która żyje w związku, ale bez ślubu można określić "rzymskim małżeństwem". Wszystko zapoczątkowała w naszym kraju Lara Gessler i jej partner, którzy użyli właśnie takiego określenia wobec swojego związku. Chodzi o to, że zakochani przysięgają wyłącznie przed sobą, że planują spędzić ze sobą resztę życia. I właśnie taką drogę wybrali Maja Ostaszewska z Michałem Englertem. Jak widać, to im obecnie wystarczy, bowiem są ze sobą od 19 lat i mogą pochwalić się dwójką prawie dorosłych dzieci.

Pary, które przez lata żyły bez ślubu. Wśród nich Ostaszewska, Kora, Gessler

Oczywiście przypadek Mai Ostaszewskiej i Michała Englerta nie jest pierwszym w polskim show-biznesie. Przez kilka dekad w takiej relacji żyli m.in. Kora i Kamil Sipowicz, którzy dopiero na niedługo przed śmiercią artystki wzięli ślub. Lara Gessler, również po kilku latach życia w "rzymskim małżeństwem" z Piotrem Szelągiem sformalizowała związek. Czy tego samego można spodziewać się po Mai Ostaszewskiej? W rozmowie z Pomponikiem zdradził, że wcale tego nie wyklucza.

Jesteśmy wolnymi ludźmi, wspieramy się, bardzo wiele nas łączy, do tej pory nie był nam potrzebny papier i tyle. Nie wiem, może któregoś dnia będzie potrzebny. Wciąż nie mamy zalegalizowanych związków partnerskich, więc sytuacja prawna par, które nie mają ślubu w pewnym momencie życia może być utrudniona - powiedziała we wspomnianym wywiadzie aktorka.
Maja Ostaszewska i Michał Englert są w szczęśliwym związku od blisko 20 lat
Maja Ostaszewska i Michał Englert są w szczęśliwym związku od blisko 20 lat© AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także