NewsyMaja Hyży o cesarskim cięciu. Dla niej nie ma tabu. Tak intymnych szczegółów nie zdradziła nawet Rozenek

Maja Hyży o cesarskim cięciu. Dla niej nie ma tabu. Tak intymnych szczegółów nie zdradziła nawet Rozenek

Maja Hyży
Maja Hyży
Marta Borkowska
19.07.2020 11:40, aktualizacja: 19.07.2020 12:58

Maja Hyży o swojej ciąży nie poinformowała od razu, wręcz przeciwnie przez kilka miesięcy ukrywała swój błogosławiony stan. Jeśli pokazywała się na Instagramie, to tylko ubrana w luźne bluzy. Każde ze zdjęć kadrowała w ten sposób, aby ukryć rosnący brzuch. W końcu postanowiła podzielić się radosną nowiną. Na łamach Gali wyjawiła, że wraz z partnerem Konradem spodziewają się dziecka.

Od ośmiu lat jestem mamą cudownych bliźniaków, ale od początku czułam, że moje zasoby macierzyństwa są znacznie większe i czułam potrzebę posiadania jeszcze jednego dziecka – powiedziała Hyży.

Od tego momentu minęło kilka miesięcy. Córeczka Hyży jest już na świecie. Urodziła się w piątek, 10 lipca. Maja i jej partner zostali sfotografowani w momencie, gdy opuszczali szpital. Dumni rodzice uśmiechali się do czekających na nich paparazzi, a ich maleństwo odpoczywało w kwiecistym nosidełku.

Maja Hyży zdradziła szczegóły dotyczące porodu

Córka Mai Hyży ma już ponad tydzień. Dumna mama z tej okazji opublikowała wspólne zdjęcie na swoim Instagramie. Widzimy na nim, jak trzyma dziewczynkę w swoich ramionach. Piosenkarka ubrana w czerwoną sukienkę, uśmiecha się do zdjęcia. Macierzyństwo z całą pewnością jej służy. Zauważyli to nawet fani, gdyż pod publikacją natychmiast pojawiło się mnóstwo komplementów w stronę młodej mamy.

Maja natomiast odwdzięczyła się swoim obserwatorom w nietypowy sposób. Postanowiła zdradzić intymne szczegóły dotyczące porodu. Trzeba przyznać, że dla artystki nie istnieją tematy tabu. Tak wiele nie zdradziła nawet Małgorzata Rozenek, gdy na świecie pojawił się jej trzeci syn Henio.

Na story Hyży pojawiły się pytania od internautów oraz odpowiedzi udzielone przez gwiazdę. Pierwsze z nich dotyczyło sposobu przyjścia na świat Antoniny.

Dlaczego cesarka? - zapytała fanka.

Okazuje się, że powodem były względy zdrowotne celebrytki.

Mam problemy z biodrami. Więc nie miałam innej opcji.

Kolejna rzecz, która wzbudziła ciekawość internautów to, w jakim czasie po cesarskim cięciu można już wstawać i chodzić. Tutaj także mogli liczyć na szczerą odpowiedź.

Po 6 h najlepiej. Im szybciej tym lepiej, bo wtedy szybciej zaczynasz dochodzić do siebie - zdradziła gwiazda.

Zapewne z tych rad skorzysta wiele przyszłych mam, obserwujących kanał artystki.

Maja Hyży pokazała Antosię
Maja Hyży pokazała Antosię
Maja Hyży urodziła
Maja Hyży urodziła
Maja Hyży urodziła
Maja Hyży urodziła
Maja Hyży
Maja Hyży
Maja Hyży o cesarskim cięciu
Maja Hyży o cesarskim cięciu
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także