NewsyMaja Hyży zdradziła, że od ponad roku karmi córkę piersią: "Nie myślimy, kiedy kończyć tę przygodę". W komentarzach poruszenie

Maja Hyży zdradziła, że od ponad roku karmi córkę piersią: "Nie myślimy, kiedy kończyć tę przygodę". W komentarzach poruszenie

Maja Hyży
Maja Hyży
Zuza Maciejewska
14.10.2021 12:20

Maja Hyży bardzo długo aktywnie działała na Instagramie. Regularnie dzieliła się z fanami wybranymi szczegółami życia prywatnego, a także polecała sprawdzone przez siebie produkty. Przez pewien moment nieco zmniejszyła swoją działalność w sieci.

Gdy zaniepokojeni tym faktem internauci zaczęli dopytywać, co się dzieje, nagrała krótkie Instastory. Ujawniła, że miała nieco zamieszania w życiu prywatnym. Wszystko jednak już się prostuje:

Cześć kochani już się pojawiają wiadomości, co się ze mną dzieje i czy wszystko ok. Powiedzmy, że jest ok, trochę mam zamieszania w życiu prywatnym, ale powoli ogarniam to wszystko.

Maja Hyży od ponad roku karmi Antoninę piersią. Co na to internauci?

Hyży łączy karierę w sieci z wychowywaniem trojga dzieci. Doczekała się bliźniaków, którzy są owocem jej poprzedniego małżeństwa, a także Antoninę, której ojcem jest aktualny partner piosenkarki, Konrad. Relacja gwiazdy i jej ukochanego zaczęła się od zwykłego, sąsiedzkiego "dzień dobry". Wystarczyło jednak kilka sekund, by ich serca zabiły mocnej.

Maja Hyży nie ukrywa, że chociaż została mamą w zeszłym roku w lipcu, nadal karmi córkę piersią. Dodała nowe zdjęcie na Instagram, na którym leży z dziewczynką. W opisie zdradziła, że na razie nie zamierza kończyć tego wyjątkowego doświadczenia, które łączy ją z dzieckiem:

Te chwilę są tak wyjątkowe, takie Nasze, że ciężko Nam będzie się rozstać... Powoli zaczynają się pytania ile zamierzam jeszcze karmić... Problem w tym, że Nam jest dobrze i nie myślimy o tym, kiedy kończyć Naszą przygodę z karmieniem piersią. Czy mam tu jakies Mamuśki, które karmią równie długo jak Ja, albo jeszcze dłużej?

Wyznanie Mai rozpoczęło dyskusję w komentarzach. Sporo pań przyznało, że podobnie jak Hyży, one także wciąż karmią piersią:

  • Karmię 3 latkę i jest to zbawienne zwłaszcza podczas poważniejszych chorób, gdy dziecko nie chce nic jeść i pić. Starszą córkę karmiłam do samoodstawienia.
  • Karmienie piersią to piękny czas. Syna karmiłam rok, córkę karmię już 3,5 roku.
  • Moja córka ma 18miesiecy i też jeszcze końca nie widać, i ja i ona to lubimy.

Maja Hyży nie jest jedyną gwiazdą, która karmi dziecko piersią ponad rok. Niedawno na podobne wyznanie zdobyła się Joanna Moro, o czym pisaliśmy tutaj.

Maja Hyży z córką
Maja Hyży z córką
Maja Hyży pochwaliła się roczkiem córki
Maja Hyży pochwaliła się roczkiem córki
Maja Hyży pokazała roczek córki
Maja Hyży pokazała roczek córki
Maja Hyży pokazała zdjęcie dzieci
Maja Hyży pokazała zdjęcie dzieci
Maja Hyży ma wózek Cybex
Maja Hyży ma wózek Cybex
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także