NewsyMaja Hyży rozczuliła zdjęciem z córeczką. Padły pytania o synów. Już wiadomo, dlaczego ich nie pokazuje

Maja Hyży rozczuliła zdjęciem z córeczką. Padły pytania o synów. Już wiadomo, dlaczego ich nie pokazuje

Maja Hyży
Maja Hyży
Zuza Maciejewska

17.07.2020 13:40, aktual.: 17.07.2020 15:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Maja Hyży przez kilka miesięcy ukrywała, że jest w ciąży. Publikowała zdjęcia, na których pozowała w luźnych ubraniach, kadrowała je tak, by nie było widać brzucha. O tym, że spodziewa się narodzin maleństwa, którego ojcem jest jej partner Konrad, poinformowała w kwietniu w rozmowie z Galą. Poinformowała, że jest bardzo szczęśliwa:

Od ośmiu lat jestem mamą cudownych bliźniaków, ale od początku czułam, że moje zasoby macierzyństwa są znacznie większe i czułam potrzebę posiadania jeszcze jednego dziecka – powiedziała Hyży.

Od tego momentu minęło kilka miesięcy, a córeczka Hyży pojawiła się na świecie. Urodziła się w piątek, 10 lipca. Maja i jej partner zostali sfotografowani w momencie, jak opuszczają szpital. Dumni rodzice uśmiechali się do czekających na nich paparazzi, a ich maleństwo odpoczywało w kwiecistym nosidełku.

Antosia ma już tydzień. Maja Hyży pokazała nowe zdjęcie

Córka Mai Hyży właśnie skończyła tydzień, czym dumna mama pochwaliła się w sieci. Opublikowała zdjęcie, na którym trzyma dziewczynkę w ramionach. Piosenkarka ubrana w czerwoną sukienkę, uśmiecha się do zdjęcia. Widać, że macierzyństwo sprawia jej mnóstwo radości. W opisie nie szczędzi komplementów pod adresem maleństwa:

Taki mały człowiek a tyle miłości. Czujemy się bardzo dobrze. Antosia śpi i je, śpi i je itd. Ja ogarniam moje hormony i silną potrzebę jedzenia non stop czegoś słodkiego. Ale co najważniejsze, jestem najszczęśliwszą matką i Kobietą na ziemi. Nie zapominajcie o sobie w tym czasie, pamiętajcie, że też jesteście ważne.

Internauci są zachwyceni zdjęciem, czego  dowodem są komentarze, które pojawiają się pod fotografią:

  • Wspaniały widok. Wszystkiego dobrego dla Was, cieszcie się sobą.
  • Gratulacje dzielna mamo!! Robisz dobrą robotę.
  • Cudowności. Jakbym moja Haneczkę maleńką widziała. Ten widok rozczulał mnie za każdym razem kiedy trzymałam cały świat w swoich ramionach.

Wśród wpisów znalazły się też pytania o to, dlaczego Maja nie pokazuje swoich synów. Zanim piosenkarka zdążyła zareagować, jedna z obserwujących jej profil napisała:

Może po prostu ich tata się nie zgadza na pokazywanie, upublicznianie zdjęć?

O tym, że ma racje, świadczyć może reakcja artystki

Odpowiedź w punkt. Dziękuję za pomoc.

Komentarz Mai rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Maja Hyży pokazała Antosię
Maja Hyży pokazała Antosię
Maja Hyży urodziła
Maja Hyży urodziła
Maja Hyży urodziła
Maja Hyży urodziła
Maja Hyży urodziła
Maja Hyży urodziła
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także