Jastrząb ZdrowieZdrowieGwiazda "Rancza" przesadziła z dietą i trafiła do szpitala!

Gwiazda "Rancza" przesadziła z dietą i trafiła do szpitala!

Magdalena Waligórska w szpitalu
Magdalena Waligórska w szpitalu
Milena Majek

27.07.2016 17:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Magdalena Waligórska znana jest wszystkim fanom serialu Ranczo. Aktorka od lat wciela się w postać Wioletki, żony policjanta. Prywatnie wciąż przygotowuje się do ślubu. To między innymi miało być przyczyną omdlenia Waligórskiej.

Szczęśliwym wybrankiej aktorki jest kolega po fachu, Mateusz Lisiecki. Jak czytamy w Rewii, Magdalena już wybrała suknię na tę wyjątkową uroczystość.

Miałam przyjemność zaprojektować jej suknię ślubną i przyznam, że byłam zaskoczona. Stawiam na proste wzory i znakomitą jakość materiałów, ale model, który wybrała Magda, uznałam za wyjątkowo skromny. Można powiedzieć, że to panna młoda będzie zdobiła tę suknię - mówi w rozmowie z gazetą projektantka Dorota Goldpoint

Do ślubu pozostało jeszcze trochę czasu. Waligórska postanowiła się więc odchudzić. Wygląda na to, że przesadziła z dietą i morderczymi treningami. W pewnym momencie aktorka zemdlała.

Skierowano mnie na diagnostykę serca, ale mam nadzieję, że poza stanem intensywnego zakochania lekarze niczego nie wykryją - mówi

W słowach nie przebierał jednak narzeczony gwiazdy.

Koniec z dietami i treningami - mówi Lisiecki

Młodzi zakochani pobiorą się we wrześniu. Ceremonia odbędzie się w Rzymie. Miejmy nadzieję, że aktorka weźmie poważnie do serca słowa narzeczonego i zaprzestanie restrykcyjnej diety i ostrych treningów.

Magdalena Waligórska - gwiazdy na imprezie Vivat! Mama! Tata! Ja! 2016
Magdalena Waligórska - gwiazdy na imprezie Vivat! Mama! Tata! Ja! 2016
Magdalena Waligórska  - premiera filmu Moje córki krowy
Magdalena Waligórska - premiera filmu Moje córki krowy
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także