Seria odniosła sukces, a aktywna w social mediach dziennikarka nieustannie promowała nowe rozmowy z gwiazdami. W końcu przyszedł czas na urlop. Ostatni film na jej kanale został opublikowany w połowie lipca, a niedługo później Mołek trafiła do szpitala. Nie dane jej było odpocząć.
Magda Mołek w szpitalu. Co się stało?
Magda Mołek jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami w mediach społecznościowych. W najnowszej relacji zwróciła się do obserwatorów i poinformowała, że jej urlop potrwa nieco dłużej, ale nie z jej wyboru. Wszystko dlatego, że przeszła operację i dochodzi do zdrowia. Zapewniła też, że już sytuacja jest pod kontrolą.
I dodała:
Mołek napisała, że skupia się na swoim zdrowiu, ale nie zapomina o swoim programie. Zapowiedziała, że pracuje nad zmianami i już wkrótce na YouTubie nowe rozmowy:
Dziennikarka nie zdradziła, co się jej przytrafiło. Wpis na Instagramie zakończyła słowami:
Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.