NewsyMagda Mołek w szpitalu. Zaniepokoiła fanów? To mało powiedziane. Co się stało?

Magda Mołek w szpitalu. Zaniepokoiła fanów? To mało powiedziane. Co się stało?

Magda Mołek w szpitalu
Magda Mołek w szpitalu
Elwira Szczepańska
04.08.2023 17:20, aktualizacja: 04.08.2023 20:19

Magda Mołek po wielu latach pożegnała się z Dzień Dobry TVN. Nie pojawia się także już jej program emitowany na antenie TVN7, W roli głównej. Dziennikarka zawodowe wyzwania realizuje na YouTube w cyklu W moim stylu. 

Seria odniosła sukces, a aktywna w social mediach dziennikarka nieustannie promowała nowe rozmowy z gwiazdami. W końcu przyszedł czas na urlop. Ostatni film na jej kanale został opublikowany w połowie lipca, a niedługo później Mołek trafiła do szpitala. Nie dane jej było odpocząć.

Magda Mołek w szpitalu. Co się stało?

Magda Mołek jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami w mediach społecznościowych. W najnowszej relacji zwróciła się do obserwatorów i poinformowała, że jej urlop potrwa nieco dłużej, ale nie z jej wyboru. Wszystko dlatego, że przeszła operację i dochodzi do zdrowia. Zapewniła też, że już sytuacja jest pod kontrolą.

Trochę przedłuża się mój "odpoczynek", bo życie napisało swój scenariusz. Miałam leżeć i pachnieć, ale konieczna była operacja. Wszystko jest już dobrze.

I dodała:

Wracam do siebie, wracam do zdrowia, i wracam z przekonaniem, że nic nie ma większej wartości w życiu niż wierność sobie. Pod każdym względem. Choć tyle wam o niej mówię, zapominam czasem sama.

Mołek napisała, że skupia się na swoim zdrowiu, ale nie zapomina o swoim programie. Zapowiedziała, że pracuje nad zmianami i już wkrótce na YouTubie nowe rozmowy:

Jedno nigdy się nie zmieni: to będzie zawsze miejsce naszej wspólnej drogi, bo nadal mam wielką ochotę pytać i szukać odpowiedzi, a wy — to takie piękne uczucie — czas, by tego słuchać!

Dziennikarka nie zdradziła, co się jej przytrafiło. Wpis na Instagramie zakończyła słowami:

Życie jest pięknem. Nie marnujcie ani chwili!

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Magda Mołek w szpitalu
Magda Mołek w szpitalu
Magda Mołek w szpitalu
Magda Mołek w szpitalu
Magda Mołek w szpitalu
Magda Mołek w szpitalu
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także