Z gratulacjami natychmiast pośpieszyły, m.in.: Ewa Chodakowska, Anna Lewandowska, Joanna Koroniewska, Paulina Sykut, Katarzyna Zielińska, Monika Pyrek i Natalia Kukulska. Poniżej cytujemy kilka wpisów:
- Marta Kuligowska: cuuuuuudoooowna wiadomość. Piękny news ? Mam nadzieję, że bliźniaki ? żarcik! Uważaj na siebie ?
- Natalia Kukulska: ??❤️??
- Anna Lewandowska: ❤️❤️❤️????????
- Katarzyna Zielińska: Ale się cieszę???????????❤️❤️❤️❤️❤️❤️?????? a raczej cieszymy?
- Izabela Janachowska: Gratulujemy!!! ?
- Joanna Koroniewska: Cudnie ❤️Gratulacje ??
- Paulina Sykut: ❤️
- Monika Pyrek: Cudnie, gratulacje! Bo Mamą być to cudowna sprawa ?
- Katarzyna Burzyńska: Jak cudownie! Gratulacje!!!!
- Ewa Chodakowska: Wspaniałe wieści Magdunia!! Gratulacje z całego serca ❤️❤️❤️
- Sara Boruc: Gratulacje ??????
- Agnieszka Jastrzębska: Gratulacje!!!
- Dominika Gwit: OMG omg! Gratulacje!!!❤
- Viola Kołakowska: Cudownie! Zdrówka dla Ciebie Madziu i dzidziusia ❤️
- Magda Modra: Gratulacje ?
- Sabina Jeszka: Gratulacje ❤️
My również, jeszcze raz, dołączamy się do gratulacji dla Magdy.