Ostatnio Mołek pojawiła się w weekendowym wydaniu Dzień Dobry TVN, podczas programu widzowie natychmiast zauważyli, że prezenterka jest porządnie przeziębiona. Magda przez dwa dni dzielnie walczyła z katarem – poprowadziła śniadaniówkę mówiąc przez nos. Niestety jej poświecenie skończyło się nieciekawie. Mołek poinformowała swoich fanów, że na skutek przeziębienia doigrała się zapalenia ucha. Gwiazda pokazała zestaw leków oraz magicznych mikstur.
Po kilku dniach na profilu dziennikarki pojawiła się kolejna fotka, na której gwiazda TVN-u nie jest w najlepszej formie. Magda jest bardzo wychudzona, blada i umęczona. W takim stanie fani po raz pierwszy zobaczyli swoją ukochana prezenterkę. Zdjęcie chorej Magdy bardzo zaniepokoiło wszystkich jej sympatyków, którzy w komentarzach regularnie składają jej życzenia szybkiego powrotu do formy.
Miejmy nadzieję, że Magda szybko pokona chorobę i wróci do pełnej dyspozycji.