ExclusiveHotel Paradise. Magda o rozstaniu z Robertem: "To jest chłopiec nie mężczyzna". Ostrzega jego nową dziewczynę

Hotel Paradise. Magda o rozstaniu z Robertem: "To jest chłopiec nie mężczyzna". Ostrzega jego nową dziewczynę

Magda Jankowska o związku i rozstaniu z Robertem Kapicą
Magda Jankowska o związku i rozstaniu z Robertem Kapicą

26.11.2020 11:30, aktual.: 26.11.2020 16:31

Hotel Paradise dobiegł końca. Program wygrali Artur i Ata, którzy w finale pokonali Sonię i Łukasza. Przez show przewinęło się wiele postaci, ale zdecydowanie jedną z najpopularniejszych była Magda Jankowska. 25-latka, która w przeszłości walczyła o tytuł Miss Podlasia, na wyspie Bali, gdzie kręcony był program, znalazła miłość. Związała się z Robertem Kapicą. Przystojniakiem, który kilka lat temu wygrał polską edycję konkursu Mister World.

Wielu widzów trzymało kciuki za relację Magdy i Roberta. Fani pary kibicowali im z nadzieją, że za kilka miesięcy staną na ślubnym kobiercu. Niestety ich związek zakończył się już dwa miesiące po powrocie do Polski, czyli jeszcze zanim rozpoczęła się emisja Hotel Paradise 2.

Magda Jankowska o związku z Robertem Kapicą. Dlaczego się rozstali?

Magda w rozmowie z reporterką Jastrząb Post, Karoliną Motylewską, zdradziła, co doprowadziło do rozpadu jej związku z Robertem:

Jeżeli chodzi o Roberta, to jest już to temat zamknięty. Rozstaliśmy się dwa miesiące po przylocie z Bali i wiem, że bardzo wiele ludzi zarzuca mi, że to była gra, i to było do przewidzenia, że się rozstaniemy. Ale nie do końca. Na Bali był inny klimat, były to wakacje, wszyscy byliśmy energiczni, pozytywni. Gdzieś tam to zauroczenie się pojawiło, ale po powrocie z pięknego miejsca przyszła ta szara rzeczywistość, Polska. Wtedy była też pandemia i dwa miesiące coś tam próbowaliśmy, walczyliśmy, ale ostatecznie ja podjęłam decyzję o rozstaniu. Przez jakiś czas próbowaliśmy dojść do porozumienia, ale są jakieś pobudki, których nie da się przeskoczyć. Życzę mu jak najlepiej, bo jak się było razem, to należy okazywać szacunek. Może mi Robert w swoim poście tego szacunku nie okazał, ale ja jestem kobietą z klasą i uważam, że taki szacunek się należy.

Aktualnie Robert spotyka się  z 22-letnią modelką, Sylwią Stasińską. Jak Madzia zareagowała na nowy związek Roberta?

Widziałam, że jest w nowym związku. Trochę mi szkoda tej dziewczyny, może nie do końca poznała tę drugą twarz Roberta, ale wszystko przed nią. Im bardziej pozna Roberta, tym więcej negatywów wyjdzie. Ale mimo wszystko życzę im powodzenia.

Magda i Robert na swoich profilach na Instagramie opublikowali oświadczenia o zakończeniu związku. Madzia była dość zaskoczona wpisem Roberta, który dodał post, mówiący o ich burzliwej relacji:

W tym wszystkim byłam pierwsza ja. Jeżeli chodzi o jego słowa, to ja niczego innego nie mogłam się po nim spodziewać, bo to jest chłopiec, to nie jest mężczyzna. Uważam, że mężczyzna obojętnie co by się nie działo w związku, nie powinien powiedzieć złego słowa na kobietę. A tutaj Robert pokazał, że jest jeszcze chłopcem, którego coś boli. Ja nie uważam, żeby to był wpis z szacunkiem do mnie.

Czy serce Magdy jest teraz zajęte?

Po nagrywkach i programie z kimś się spotykałam. Gdzieś ta osoba mi siedzi w głowie, ale na dzień dzisiejszy stawiam na rozwój, muzykę, na to, aby czuć się dobrze w swoim ciele. I żebym po prostu była szczęśliwą osobą, bo uważam, że jeżeli my jesteśmy sami ze sobą szczęśliwi, to dopiero możemy być z kimś szczęśliwi.

Kibicowaliście Magdzie i Robertowi?

Robert Kapica, Hotel Paradise, Sylwia Stasińska
Robert Kapica, Hotel Paradise, Sylwia Stasińska
Magda Jankowska z Hotelu Paradise
Magda Jankowska z Hotelu Paradise
Magda Jankowska wystąpi w drugiej edycji Hotel Paradise
Magda Jankowska wystąpi w drugiej edycji Hotel Paradise
Magda Jankowska i Robert Kapica
Magda Jankowska i Robert Kapica
Robert Kapica, Hotel Paradise, Sylwia Stasińska
Robert Kapica, Hotel Paradise, Sylwia Stasińska
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także