Szukaj

Robert z „Hotelu Paradise 2” ma nową dziewczynę. Po programie rozkochał w sobie śliczną miss

Robert Kapica i Sylwia Stasińska są parą

Robert Kapica i Sylwia Stasińska są parą

Robert Kapica z Hotelu Paradise ma nową dziewczynę. Pochwalił się romantycznymi zdjęciami z ukochaną. Kim jest jego wybranka?

Hotel Paradise jest jednym z najpopularniejszych programów stacji TVN7. Projekt realizowany jest w luksusowym hotelu na wyspie Bali. W show biorą udział single, których głównym zadaniem jest znalezienie partnera na kolejny tydzień.

Druga edycja Hotelu Paradise była naprawdę gorąca. Nie brakowało w niej nieoczekiwanych zwrotów akcji, powrotów i spektakularnych rozstań oraz łez. Zwycięzcami zostali Beata PostekArtur Sargsyan.

Robert z Hotelu Paradise ma nową dziewczynę

Robert Kapica pojawił się już w pierwszym odcinku Hotelu Paradise. Na początku związał się z Moniką Brzyśkiewicz, jednak w ich relacji nie układało się. Jego kolejną partnerką została finalistka – Sonia Szklanowska. Mimo że dziewczyna zapałała do modela uczuciem, ten wymienił ją na Magdę Jankowską.

Między Robertem a Madzią szybko zaczęło rodzić się uczucie. Z dnia na dzień stawali się sobie coraz bliżsi, co bardzo zaniepokoiło uczestników programu. Krótko po tym ekipa zdecydowała, że Magda ma opuścić hotel, a w następnym rajskim rozdaniu opuścił go również jej partner.

Producenci programu bardzo namieszali w rozgrywce. Robert szybko wrócił na wyspę z nową uczestniczką. Krótko po nim ponownie zawitała również Magda. Choć wydawać by się mogło, że byli faworytami, po raz kolejny zostali wyeliminowani przez byłych uczestników i tym samym nie dotarli do finału.

Magda i Robert po powrocie do Polski przez dwa miesiące byli parą, jednak w ich związku szybko przestało się układać. Po finałowym odcinku na profilu Jankowskiej na Instagramie pojawiło się oficjalne oświadczenie, w którym wyjaśniła fanom, dlaczego zerwała z chłopakiem:

Nasza relacja w programie była PRAWDZIWA. Po programie próbowaliśmy budować nasz związek dalej jednak nie było już tak pięknie… poznałam Roberta z drugiej strony. Niestety tej gorszej. Zaczęło się od drobnych kłamstw i niedomówień co przeważyło na mojej decyzji o rozstaniu.

Oficjalne oświadczenie wydał również Robert, który odniósł się do słów Madzi. Wszystko wskazuje na to, że para nie rozstała się w najlepszych stosunkach:

Historia w @hotelparadise.tvn7 skończyła się dla mnie i mówiąc szczerze to uważam że dobrze. Czas wrócić do normalnego życia i iść do przodu. Moja relacja z Magdą, którą mogliście widzieć w hotelu, również się skończyła PONAD pół roku temu. Była to burzliwa relacja do której nawet myślami nie chce wracać i wolę by tak zostało.

Robert jednak nie tracił nadziei i po kilku miesiącach od opuszczenia Hotelu Paradise znalazł miłość. Zaledwie kilka dni temu pochwalił się nową ukochaną.

Serce Roberta skradła Sylwia Stasińska, która dwa lata temu ubiegała się o tytuł Miss Polonia. Jak ją poznał?

Poznałem przez naszą wspólną psiapsi. A potem mieliśmy wspólną sesję i tak się rozwinęła znajomość w miłość.

Na Instagramie pojawiły się już pierwsze zdjęcia Roberta i Sylwii. Romantyczne kadry ukazują łączące ich uczucie. Na pierwszy rzut oka widać, jak bardzo są w sobie zakochani.

Kim jest Robert Kapica?

Robert Kapica, to 23-latek, który pochodzi z Mstowa. W 2016 roku wziął udział w prestiżowym konkursie The Look of The Year w którym otrzymał tytuł najlepszego modela świata. Od tamtej pory zajmuje się modelingiem. Reprezentował Polskę podczas konkursu Mister World 2019. Dotarł do półfinału.

Kim jest nowa dziewczyna Roberta z Hotelu Paradise?

Sylwia Stasińska jest studentką prawa na Uniwersytecie Gdańskim i modelką w agencji Heroin Models. W 2018 roku wzięła udział w konkursie Miss Polonia. W rywalizacji reprezentowała województwo pomorskie. Zajęła 5 miejsce.

Sylwia jest pasjonatką jazdy na motocyklu. W wolnych chwilach spędza czas z przyjaciółmi i ukochanym psem Coco, który ma własne konto na Instagramie. Jednym z jej marzeń jest otworzenie schroniska dla bezdomnych i potrzebujących zwierząt.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia Sylwii. Co sądzicie o nowej dziewczynie Roberta?


Robert Kapica, Hotel Paradise, Sylwia Stasińska

Robert Kapica, Hotel Paradise, Sylwia Stasińska

Robert Kapica, Hotel Paradise, Sylwia Stasińska

Robert Kapica, Hotel Paradise, Sylwia Stasińska

Robert Kapica, Hotel Paradise, Sylwia Stasińska

Robert Kapica, Hotel Paradise, Sylwia Stasińska

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Było wiadome że z Magdą nie będzie. Jak odpadł to na oficjalnym profilu hotelu paradise na fb pisali że wyrzucono naprawdę zakochana parę. Hahaha a tak się starali żeby z Magda wygrali i całe szczęście że tak się nie stało

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×