NewsyTak Magda Gessler zajmuje się wnuczką. Widok gwiazdy w roli babci chwyta za serce

Tak Magda Gessler zajmuje się wnuczką. Widok gwiazdy w roli babci chwyta za serce

Magda Gessler z Neną
Magda Gessler z Neną
Krystyna Miśkiewicz
13.12.2020 10:40, aktualizacja: 13.12.2020 16:23

Magda Gessler kilka tygodni temu po raz pierwszy została babcią. Dla restauratorki pomimo kryzysu w branży gastronomicznej, jaki przyniósł koronawirus, jest to bardzo szczęśliwy rok. Jej córka Lara wiosną tego roku poinformowała, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Na swoim profilu na Instagramie umieściła zdjęcie, na którym mogliśmy podziwiać jej zaokrąglony brzuszek. Później nie szczędziła fanom kolejnych zdjęć z sesji ciążowych. Pod każdym takim zdjęciem za każdym razem zbierała mnóstwo komplementów.

Swojego szczęścia nie ukrywała również Magda Gessler. Gwiazda stacji TVN przez cały okres, gdy oczekiwała na narodziny pierwszej wnuczki, z wielkim uczuciem komentowała wszystkie fotografie swojej córki i sama również udostępniała kadry, na których podglądaliśmy ciążowe krągłości jej córki. Kilka tygodni temu Lara poinformowała, że została mamą. Młoda restauratorka pokazała pierwsze zdjęcie, na którym mogliśmy zobaczyć ją razem z mężem i niemowlakiem. Córeczka pary otrzymała bardzo nietypowe imię Nena. Pod każdym kolejnym zdjęciem bobasa pojawia się cała masa pięknych słów.

Magda Gessler pokazała wnuczkę Nenę

Gdy mała Nena przyszła na świat, jej babcia akurat przebywała za granicą. Po narodzinach córki Lara i Piotr zdecydowali się poddać izolacji i przez 6 tygodni wychodzili jedynie, na krótkie spacery do parku. Świeżo upieczona babcia dopiero po pewnym czasie mogła spotkać się z ukochaną wnuczką.

Ze względów bezpieczeństwa, widziałam moją wnuczkę tylko z okna. Przyszliśmy całą rodziną pod dom Lary i Piotra, żeby im pogratulować. Rozmawialiśmy w maskach na odległość i to było tak przejmujące, tak wspaniałe, że wzruszenie odebrało mi mowę.

Narodziny małej Neny były jednym z najpiękniejszych dni w jej życiu. Od kilku dni w sieci pojawiają się kolejne zdjęcia i nagrania, na których możemy oglądać najszczęśliwszą babcię, która w końcu mogła wziąć swoją wnuczkę w ramiona.

Dzisiaj gospodyni programu Kuchenne Rewolucje udostępniła filmik, na którym możemy podziwiać, jak Lara tuli córkę w ramionach, a babcia czule głaszcze wnuczkę po głowie. Internauci rozpływają się nad tym widokiem.

  • Piękny obrazek.
  • Jakie to słodkie.
  • O jeju jakie cudne chwile.
  • Jaka to jest słodzinka.

Pod postem Magdy znalazło się też całe mnóstwo wirtualnych serduszek. My również nie możemy się napatrzeć na ich wielkie szczęście.

Magda Gessler z Neną
Magda Gessler z Neną
Lara Gessler z córką Neną
Lara Gessler z córką Neną
Lara Gessler w łazience z Neną
Lara Gessler w łazience z Neną
Lara Gessler pokazała nowe zdjęcie z Neną
Lara Gessler pokazała nowe zdjęcie z Neną
Lara Gessler i Nena
Lara Gessler i Nena
Magda Gessler, Lara Gessler i Nena
Magda Gessler, Lara Gessler i Nena
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także