NewsyMaffashion pokazała rozciągniętą i pomarszczoną skórę na brzuchu: "Stracciatella to cała ja". Jej ciało mocno zmieniło się po ciąży

Maffashion pokazała rozciągniętą i pomarszczoną skórę na brzuchu: "Stracciatella to cała ja". Jej ciało mocno zmieniło się po ciąży

Brzuch Maffashion po ciąży
Brzuch Maffashion po ciąży

09.02.2022 16:20, aktual.: 09.02.2022 16:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Maffashion to czołowa blogerka modowa. Swoją działalność w wirtualnym świecie rozpoczęła kilkanaście lat temu. W końcu mocno się usamodzielniła, zakładając własną markę odzieżową. Jej ciuchy są popularne nie tylko w Polsce, ale nawet i w Stanach, gdzie nosiły je m.in. Kim Kardashian, a także jej mama.

W życiu prywatnym Julia jest związana z Sebastianem Fabijańskim. Para ma razem jedno dziecko: Bastiana, który w tym roku skończy dwa lata. Chłopczyk jest oczkiem w głowie rodziców, którzy regularnie publikują jego fotki w social mediach. Szczęśliwa mama musi się jednak na okrągło tłumaczyć, dlaczego zdecydowała się nadać synkowi takie imię.

Influencerka często wchodzi z fankami w reakcje. Ostatnio dostała od jednej z nich pytanie dotyczące jej brzucha po ciąży. O co dokładnie zapytała użytkowniczka sieci?

Maffashion pokazała, jak wygląda jej brzuch po ciąży

Internautka zapytała Julię na Instagramie:

Używałaś może jakichś zabiegów na brzuch po ciąży, typu masaże lub jakieś inne nieinwazyjne? Bo ja mam wciąż okropny brzuch, mimo że ćwiczę. Nie wiem, jak zmusić mięśnie podbrzuszne do pracy. Rok po porodzie, a wyglądam jakbym była w szóstym miesiącu.

Maffashion zareagowała na tę wiadomość. Nagrała krótki filmik, na którym pokazała, w jaki sposób jej brzuch rozciąga się i marszczy. Zrzuty ekranu z wideo zobaczycie w galerii.

Jeszcze nie. Ale planuję – dodatkowo odpisała fance w komentarzu.

Julia dodała też później kolejny filmik, na którym pokazała brzuch z bliższej odległości, podkreślając w opisie, że ze względu na dużą liczbę pieprzyków, wygląda on jak „stracciatella”.

No i dla jasności. Moja skóra na brzuchu jest jaka jest. Normalna! Normalna, jak u kobiety, która rodziła. Rozciągnięta, pomarszczona, zmieniła się... bo to jest skóra! Nie narzekam, bo nie jest źle. Ale nie oszukujmy się... to nie jest to samo, co było kiedyś. I nie musi. Bo ja nic nie muszę.

I uzupełniła:

PS: stracciatella to cała ja. Kiedyś moje pieprzyki były moją zmorą i źródłem kompleksów. Wyleczyłam się na sto, a nawet milion procent.

Brawo za odwagę. Z pewnością wiele kobiet jest wdzięcznych Maffashion za te zdjęcia.

 • Maffashion potwierdziła ciążę
 • Maffashion na Wyspach Zielonego Przylądka - Instagram
 • Maffashion pokazała swój brzuch
 • Maffashion pokazała swój brzuch
 • Maffashion pokazała swój brzuch
 • Maffashion pokazała zdjęcia z okresu ciąży
 • Maffashion pokazała zdjęcia z okresu ciąży
 • Maffashion na Wyspach Zielonego Przylądka - Instagram
 • Maffashion na Wyspach Zielonego Przylądka - Instagram
 • Maffashion pokazała swój brzuch
 • Maffashion pokazała swój brzuch
[1/11] Maffashion potwierdziła ciążę
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także