NewsyMaciej Kurzajewski zostawił komentarz pod nagraniem Hakiela. Na filmiku... Kasia Cichopek

Maciej Kurzajewski zostawił komentarz pod nagraniem Hakiela. Na filmiku... Kasia Cichopek

Maciej Kurzajewski skomentował filmik Marcina Hakiela (fot. KAPiF)
Maciej Kurzajewski skomentował filmik Marcina Hakiela (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © Licencjodawca
12.02.2024 16:47

Maciej Kurzajewski lata temu skomentował nagranie wrzucone przez Marcina Hakiela. Na filmiku tancerz pląsa razem z Katarzyną Cichopek. Fani odkopali komentarz po dłuższym czasie i wysnuli zabawny wniosek na temat ich wcześniejszej znajomości.

Wieść o miłości Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek w błyskawicznym tempie rozniosła się w polskich mediach. Był to news szokujący tym bardziej, że aktorka niedługo wcześniej ogłosiła rozstanie z Marcinem Hakielem. Pomiędzy tancerzem a obecnym partnerem Cichopek nie zawsze było jednak takiego napięcia. Kiedyś panowie obserwowali się nawzajem na social mediach. Internauci dokonali ciekawego odkrycia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Maciej Kurzajewski skomentował post Marcina Hakiela

Na profilu instagramowym Marcina Hakiela nadal można znaleźć nagranie, na którym tańczy wspólnie ze swoją byłą żoną. W Tańcu z gwiazdami, gdzie się poznali, udało im się zdobyć nawet pierwsze miejsce. Tancerz na fali sentymentu kilka lat temu przypomniał o tym swoim fanom.

Od tej rumby wszystko się zaczęło... - napisał.

Spostrzegawczy doszukają się jednak interesującego szczegółu. Post skomentował bowiem nie kto inny, jak Kurzajewski. Na widok tańca niezwłocznie wyraził swój zachwyt, chwaląc rumbę w wykonaniu Hakiela i swojej obecnej partnerki.

Pięknie, dzieciaki! - podsumował dziennikarz.

Komentarz zostawiony przez aktualnego partnera Cichopek został odkopany przez internautów. Jedna z obserwujących w wymowny sposób odniosła się do sytuacji: "Ale tupet".

Zaskoczeni?

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek w "Pytaniu na Śniadanie" (fot. KAPiF)
Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek w "Pytaniu na Śniadanie" (fot. KAPiF)© Licencjodawca | KAPIF.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także