NewsyMaciej Kurzajewski w "PnŚ" o wspólnym mieszkaniu z Kasią Cichopek! Nikt nie spodziewał się takiego wyznania po rozwodzie aktorki

Maciej Kurzajewski w "PnŚ" o wspólnym mieszkaniu z Kasią Cichopek! Nikt nie spodziewał się takiego wyznania po rozwodzie aktorki

Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski
Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski
Krystyna Miśkiewicz

02.09.2022 13:40, aktual.: 02.09.2022 16:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kasia Cichopek pod koniec sierpnia rozwiodła się z Marcinem Hakielem. Gwiazda TVP kilka miesięcy temu oficjalnie poinformowała fanów, że jej drogi z mężem po 17 latach wspólnego życia bezpowrotnie się rozeszły. Parze udało się dogadać w sprawie opieki nad dwojgiem dzieci, a także podziałem zgromadzonego przez lata majątku. Teraz każde z nich zaczyna swoje życie na nowo.

Tuż po tym, jak byli już małżonkowie wydali w sieci oświadczenie dotyczące rozpadu ich małżeństwa, tabloidy nieustannie podawały kolejne informacje na temat ich rozstania. Pojawiły się także doniesienia na temat tego, że prezenterkę Pytania na śniadanie może łączyć coś więcej z kolegą z programu. Od dwóch lat pojawia się ona na ekranie u boku Macieja Kurzajewskiego. To właśnie im tabloidy przypisywały romans.

Maciek jest pod urokiem Cichopek, podziwia ją za wielką pracowitość i klasę. (…) Za kulisami śniadaniówki już mówi się, że Kasię i Maćka łączy coś więcej niż praca – zdradzał informator Na Żywo.

Maciej Kurzajewski o wspólnym mieszkaniu z Katarzyną Cichopek

Maciej i Kasia padli nawet ofiarą głośnej afery podsłuchowej. Ktoś nagrał ich prywatną rozmowę telefoniczną i udostępnił ją osobom postronnym. Wywołało to spore zamieszanie i zdecydowaną reakcję prezenterów śniadaniówki, którzy wszystko zgłosili odpowiednim służbom.

Słychać dobrze Kurzajewskiego, a gorzej Cichopek. Prawdopodobnie rozmawiali na zestawie głośnomówiącym, być może on włączył telefon na głośnik. Moim zdaniem podsłuch założyła osoba, która jest blisko związana z Kurzajewskim. Ewidentnie ktoś chce im zaszkodzić, skompromitować ich – powiedział detektyw Rutkowski po tym, gdy odsłuchał ten materiał.

Plotki na temat ich zażyłości nie ustają, a Maciej postanowił poruszyć ten temat na antenie Pytania na śniadanie. Dzisiaj razem z Kasią poprowadzili jubileuszowy odcinek programu, który wypadł dokładnie w dniu premiery formatu, która miała miejsce 20 lat temu.

Gośćmi w śniadaniówce byli uczestnicy randkowego reality show Sanatorium Miłości. W studiu pojawili się: Anna z Olsztyna, Mariola z New Jersey i Piotr Hubert. Mężczyzna, który był bohaterem 4. edycji programu, przyznał, że na swój temat czytał bardzo ciekawe plotki. Nawet to, że zdecydował się zamieszkać z jedną z kobiet.

Dla mnie w tym wieku miłość musi dojrzeć - wyznał Piotr Hubert - Ostatnio dowiedziałem się z mediów, że zamieszkamy z Mariolą razem. To się zgadza, zamieszkamy razem. W Zakopanem. Tylko, że to potrwa trzy dni - dodał roześmiany rozmówca w Pytaniu na śniadanie.

Na jego słowa zareagował natychmiast Maciej Kurzajewski, który przyznał, że czytał takie same newsy o sobie i Kasi Cichopek.

O, to tak jak on nas - skomentował prowadzący i spojrzał na Kasię.

Na te słowa Cichopek wybuchnęła śmiechem. Trzeba przyznać, że takiej szczerości i dystansu do całego zamieszania wokół nie spodziewaliśmy się z ust Macieja.

  • Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
  • Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
  • Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
  • Maciej Kurzajewski i Kasia Cichopek
  • Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
  • Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski - 20-lecie PnŚ w Sopocie
  • Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w Opolu. 2022
  • Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
[1/8] Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także