Jastrząb Seriale"M jak miłość" po wakacjach: Szalony Artur opęta swoją lekarkę. Daria zostanie jego wspólniczką!

"M jak miłość" po wakacjach: Szalony Artur opęta swoją lekarkę. Daria zostanie jego wspólniczką!

M jak miłość - Artur i Daria
M jak miłość - Artur i Daria
Justyna Mazur

11.06.2019 12:27, aktual.: 11.06.2019 13:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W nowych odcinkach M jak miłość Artur, po znalezieniu się na wolności, zwiąże się ze swoją lekarką, Darią (Ewelina Gnysińska). Tak zmanipuluje zapatrzoną w niego kobietę, że psychiatra zrobi wszystko, co tylko psychopata Skalski jej każe! W 1452. odcinku M jak miłość, który zobaczymy już 2 września w TVP 2 zobaczymy, że Artur ukrywa się właśnie u lekarki.

Oczywiście nakłamał wszystkim - ciotce (Agata Rzeszewska) i kuzynowi - że zbiegł do Ameryki Południowej. Po co? Ano po to, by po cichu planowość swoją zemstę na Izie (Adriana Kalska) i Marcinie Chodakowskim (Mikołaj Roznerski) oraz ich rodzinie. Co prawda Iza nie będzie czuła się bezpiecznie, ale nie zorientuje się, że szaleniec w dalszym ciągu ją obserwuje.

A co na tow wszystko Daria? Jak każda zakochana bez pamięci w superinteligentnym, błyskotliwym facetem, jakim potrafi być Skalski, zrobi dla niego wszystko. Nawet, jeśli to oznacza wejście z konflikt z prawem. Co obiecał Darii Artur? Kobieta wie, że jest bardzo zamożny, dlatego obietnice o tym, że zabierze ją do USA brzmieć będą w jego ustach całkiem wiarygodnie. Wie jednak doskonale, dlaczego i za co Skalski znalazł się w psychiatryku. Czy na pewno mu ufa?

Jedno jest jednak pewne: Skalski długo na wolności nie posiedzi. Wszystko wskazuje na to, że zostanie co najmniej raniony przez Marcina. A być może przez niego zabity. Te jednak dramatyczne secent zobaczymy w kolejnych po wakacjach odcinkach serialu M jak miłość.

  • M jak miłość - Artur i Daria
  • Tomasz Ciachorowski z koleżanką – TVP, wiosenna ramówka 2018
  • M jak miłość odcinek 1198, Marcin (Mikołaj Roznerski), Artur (Tomasz Ciachorowski)
  • M jak miłość odcinek 1206, Iza (Adriana Kalska), Artur (Tomasz Ciachorowski), fot: MTL Maxfilm
  • M jak miłość odcinek 1214, z kim będzie Iza (Adriana Kalska)? Kuratorka zewie z Arturem (Tomasz Ciachorowski) dla Marcina (Mikołaj Roznerski)
  • Tomasz Ciachorowski- Jesienna ramówka TVP 2018
  • M jak miłość - Artur i Daria
[1/7] M jak miłość - Artur i Daria
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także