Na ramówce TVN w niebieskich szpilkach wystąpiły: Paulina Krupińska, Małgorzata Rozenek, Renata Dancewicz, Małgorzata Kożuchowska i Izabela Janachowska. Każda z nich wybrała barwę idealnie wpisujący się w stylizację - od błękitu po granat.
Który model był najlepszy? Do czyjej stylizacji pasował najbardziej? Zobaczcie sami.