Szukaj

Kontrowersyjna kreacja Katy Perry na MET Gali 2016. Wokalistka zapowiadała, że włoży pod nią…

Suknia: Prada. Katy Perry MET Gala 2016 (fot. East News)

Suknia: Prada. Katy Perry MET Gala 2016 (fot. East News)

Katy Perry na MET Gali 2016

Kreacja Katy Perry (stworzona przed dom mody Prada) z tegorocznej MET Gali należała do tych, które najbardziej przykuwały wzrok. Przede wszystkim za sprawą mnóstwa detali, aplikacji, a nawet nietypowych akcesoriów, które ją ozdabiały. Gwiazda miała na sobie naszyjnik z kluczy, przy pasie dyndała jej maleńka torebeczka, a także… tamagotchi, elektroniczna zabawka popularna w latach 90.

Suknia wyglądała także widowiskowo dzięki aksamitowi, z którego ją wykonano. To niezwykle modna tkanina, idealna na wieczór, ale też przy okazji bardzo ciężka.

Przed galą w Instytucie Ubioru nowojorskiego Metropolitan Museum of Art w rozmowie z E! News Katy Perry zakładała nawet, że z uwagi na niezbyt wygodny strój będzie zmuszona włożyć… pieluchę, by uniknąć na przykład kłopotliwego zdejmowania kreacji podczas korzystania z toalety.

Będę miała na sobie naprawdę wielką rzecz, przez którą trudno będzie mi korzystać z toalety. Może po prostu włożę pieluchę, a może poproszę kogoś o pomoc – deklarowała piosenkarka.

Zakładamy, że Katy nie zdecydowała się jednak na to osobliwe „zabezpieczenie”. Mimo wszystko jest mało praktyczne i komfort korzystania z uroków gali w nim żaden.

Zobacz także: Katy Perry i inne dziwne fryzury z MET Gali 2016 [GALERIA FOTO]

Katy Perry i Derek Blasberg - MET Gala 2016

Katy Perry i Derek Blasberg – MET Gala 2016 (fot. East News)

Katy Perry - MET Gala 2016 fot. East News

Katy Perry (w sukni Prada) – MET Gala 2016 (fot. East News)


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×