Radek Pestka w spódnicy i zaskakujący gość na widowni pokazu Jacob Birge Vision podczas FashionPhilosophy Fashion Week Poland

pokaz jacob birge vision fashionphilosophy fashion week poland 2016

Kolekcja Jacob Birge Vision na Fashion Week Poland 2016

Dwa lata minęły, odkąd dzięki show „Project Runway” zaistniał Jakub Bartnik. Zwycięzca pierwszej edycji programu znalazł swoje miejsce w branży. Dzisiaj tworzy dwie linie ubrań. Jacob to stroje przeznaczone do codziennego noszenia. W linii Jacob Birge Vision natomiast projektant realizuje swoje bardziej odważne, a niekiedy ryzykowne pomysły.

Na zakończenie trzeciego dnia 14. edycji FashionPhilosophy Fashion Week Poland w Łodzi Jakub Bartnik pokazał kreacje składające się na jego najnowszą kolekcję Jacob Birge Vision. Jak się dowiedzieliśmy, powstała w iście ekspresowym tempie, bo w około pół miesiąca!

W kolekcji połączono kobiecą elegancję rodem z lat 20. ubiegłego stulecia (wydłużone sylwetki z obniżoną talią, cekiny), rebeliancki charakter, który był widoczny w detalach (berety kojarzące się z rewolucjonistami), a także elementy sportowe (kurtki bomberki). Podkładem muzycznym pokazu był utwór „Butelki z benzyną i kamienie” zespołu Cool Kids of Death.

Dużo działo się także za kulisami pokazu. Spotkaliśmy tam m.in. Jagodę Judzińską z „Top Model” oraz Radka Pestkę. Model zamykał zresztą pokaz Jacob Birge Vision – wystąpił w spódnicy maxi i ultramodnej bomberce.

Nie tylko jednak oni kibicowali Kubie Bartnikowi. Na widowni pojawił się jego kolega z „Project Runway” Maciek Sieradzky. Jednak największym zaskoczeniem wieczoru była obecność Jerzego Janowicza, pochodzącego z Łodzi jednego z najlepszych polskich tenisistów.

Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia z pokazu i zza kulis Jacob Birge Vision podczas wiosennej edycji FashionPhilosophy Fashion Week Poland. Działo się!

Zobacz także: Kolekcja Femestege Ewy Minge jesień-zima 2016 na FashionPhilosophy Fashion Week Poland

Zobacz także: Kolekcja Eva Minge wiosna-lato 2017 na FashionPhilosophy Fashion Week Poland

#jacob #jacobbirge #projectrunway #poland #fashionweekpoland #lodz #FashionWeek2016 @jacobbirgevision

Film zamieszczony przez użytkownika JastrzabPost.pl (@jastrzabpost.pl)

#RadekPestka @radekpestka w pokazie #JacobBirgeVision @jacobbirgevision na #FashionPhilosophy #FashionWeekPoland2016 @fashionweekpl Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika JastrzabPost.pl (@jastrzabpost.pl)

Na #backstage’u przed pokazem #JacobBirgeVision z #JakubBartnik @jacobbirgevision ✌️? #FashionPhilosophy #FashionWeekPoland2016 @fashionweekpl Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika JastrzabPost.pl (@jastrzabpost.pl)

Jest i #MaciekSieradzky @sieradzky ? te #miny ? #FashionPhilosophy #FashionWeekPoland2016 @fashionweekpl Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika JastrzabPost.pl (@jastrzabpost.pl)

#jastrzabpost i #sieradzky na #FashionWeek2016 #Lodz #Poland #fashionweek #macieksieradzky #projectrunway ???

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika JastrzabPost.pl (@jastrzabpost.pl)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×